DoGRYwka - samuraj z Ghost of Tsushima Director's Cut gra na flecie, konsola PS5 z kontrolerem, żołnierz z Battlefield 2042

Michał Wieczorek

Od najmłodszych lat pasjonat game devu i największy w Polsce fanboy Nintendo. Oprócz tego hobbistycznie kolekcjonuje dużo niepotrzebnych, geekowskich gadżetów. Co drugi weekend student game designu.

0 komentarzy

DoGRYwka – trampoliny w Ghost of Tsushima, pierwsze cheaty do BF2042 i nowy model PS5 już w Polsce

Jeszcze nie było premiery gry Battlefield 2042, a powstają do niej już pierwsze cheaty. Spytacie może „Jak to możliwe?”, a odpowiedź znajdziecie w jednym z naszych dzisiejszych artykułów.

Ghost of Tsushima Director’s Cut zadebiutowało kilka dni temu na konsoli PS4 i PS5. Gracze odnaleźli już kilka ciekawostek z tej edycji. Między innymi ciekawy błąd związany „ze skokami na trampolinie” oraz możliwość bycia zabójczo szybkim łucznikiem.

Pierwszy polski elektromarket otrzymał już do sprzedaży nową wersję konsoli PS5. Zalety odświeżonego modelu przypadną do gustu osobom lubującym podróżować. To tylko kilka najciekawszych newsów ze świata gamingu, a poniżej znajdziecie je wszystkie. Życzę miłej lektury.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się