Windows 11 - zdjęcie laptopa z systemem

Jakub Stremler

Popkulturowy kombajn lubujący się w literaturze weird fiction, filmowych horrorach, dobrej muzyce i grach wszelkiego rodzaju. Po godzinach studiuje game design i pielęgnuje pasję do sportu.

0 komentarzy

Nie jesteś przekonany do Windowsa 11? Możesz go teraz sprawdzić w przeglądarce

W sieci pojawiła się strona, która pozwala na zapoznanie się z systemem Windows 11 w przeglądarce. To szybki sposób na sprawdzenie systemu.

Powoli zbliżamy się do terminu udostępnienia nowego wcielenia systemu Windows. Niektórzy szczęśliwcy mogą już zapoznać się ze świeżym oprogramowaniem, a Microsoft dzieli się coraz większą ilością informacji.

Nie wszystkich jednak przekonuje Windows 11. Jeśli należycie do tej grupy użytkowników i nie wiecie, czy podpasuje Wam nowy interfejs oraz wygląd, możecie się z nim teraz zapoznać w przeglądarce. Aby to zrobić, musicie udać się na tę stronę internetową.

Oczywiście nie sprawdzicie w ten sposób pełnej wersji systemu. Funkcje są ograniczone i możecie zapoznać się z jego wybranymi opcjami. Mimo wszystko, to dobry sposób, aby zaprzyjaźnić się (lub nie) ze świeżym interfejsem. Możecie w ten sposób rzucić okiem na chociażby odświeżony Microsoft Store.

Dodatkowo twórcy nadal rozbudowują swoją stronę. Najpewniej w niedalekiej przyszłości pojawią się na niej nowe funkcje, choć nie spodziewałbym się, że będą one specjalnie rozbudowane. To w końcu coś na wzór bardzo prowizorycznej wersji demo.

Wszystkie najważniejsze informacje o nowym systemie Microsoftu znajdziecie w tym artykule.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się