Dying Light 2 od Techland - główny bohater dying light 2 z tasakiem

Jakub Stremler

Popkulturowy kombajn lubujący się w literaturze weird fiction, filmowych horrorach, dobrej muzyce i grach wszelkiego rodzaju. Po godzinach studiuje game design i pielęgnuje pasję do sportu.

0 komentarzy

Dying Light 2 na kolejnym zwiastunie. Miasto i nowe gadżety w akcji

Na konferencji Microsoftu zaprezentowano nowy materiał z Dying Light 2. Gra Techlandu zapowiada się coraz lepiej, a twórcy o niej opowiedzieli.

Pokaz Xbox na Gamescom 2021 przyniósł nam pierwszy istotny materiał. Techland przygotował świeży zwiastun Dying Light 2, który przybliża nam historię miasta, a także pokazuje kilka interesujących fragmentów rozgrywki. Jest trochę eksploracji, ale znajdzie się także miejsce na odrobinę akcji i strachu.

Dodatkowo trailer pozwala rzucić okiem na parę ciekawych nowości. W grze znajdziemy zupełnie nowe gadżety, jak chociażby spadochron, linkę do bujania oraz bardzo wymyślne bronie do walki wręcz. Nie zabraknie też wyjątkowo efektownych sztuczek parkourowych.

Wygląda to naprawdę dobrze. Techland pokazuje coraz bardziej smakowite kąski prosto z gry i miejmy nadzieję, że ta spełni pokładane w niej nadzieje. Pierwsze DL było w końcu bardzo ciepło przyjętą produkcją i szkoda by było, gdyby sequel tego nie przebił.

DL2 zadebiutuje 7 grudnia na PC, PS4, PS5, Xbox One oraz Xbox Series X i S.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się