PS5 w kosmosie

Jakub Stremler

Popkulturowy kombajn lubujący się w literaturze weird fiction, filmowych horrorach, dobrej muzyce i grach wszelkiego rodzaju. Po godzinach studiuje game design i pielęgnuje pasję do sportu.

0 komentarzy

Zobacz jak wygląda „serce” PlayStation 5 w fantastycznej jakości

Pewien utalentowany fotograf postanowił udostępnić w sieci kilka pięknych ujęć SoC PS5. Fotki robią ogromne wrażenie i wyglądają prześlicznie.

PlayStation wzbudziło sporo kontrowersji designem swojej nowej konsoli. PS5 może nie spodoba się każdemu, ale trudno odmówić mu sporej mocy i dobrego chłodzenia. Niemniej czasem warto skupić się nie na tym, co jest w środku i zajrzeć do wnętrza naszego sprzętu do grania.

Pewien miłośnik technologii postanowił uchwycić na ślicznych zdjęciach SoC konsoli Sony. Chip od AMD nazwany Oberon jest zaskakująco fotogeniczny. Zobaczcie sami.

SoC PS5 1

Nie trzeba być pasjonatem technologii aby zachwycić się tymi fotkami. Choć robią one jeszcze większe wrażenie, jeśli interesujemy się technikaliami sprzętu, nawet bez głębszej wiedzy robią spore wrażenie. Widać, że ich autor zna się na rzeczy.

Przy okazji warto zwrócić uwagę na jakość zdjęcia. Jeśli się przyjrzymy, dostrzeżemy każdy, nawet najmniejszy element SoC. Taka fotka bez problemu może trafić na tapetę naszego monitora lub smartfona i będzie prezentować się bardzo ładnie. Więcej równie urodziwych ujęć znajdziecie w linku pod poniższymi zdjęciami.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się