Nowe gry na PS5 i PS4 - Alien Fireteam Elite - żołnierz strzela z broni palnej do Obcego

Michał Wieczorek

Od najmłodszych lat pasjonat game devu i największy w Polsce fanboy Nintendo. Oprócz tego hobbistycznie kolekcjonuje dużo niepotrzebnych, geekowskich gadżetów. Co drugi weekend student game designu.

0 komentarzy

Nowe gry na PS5 i PS4. Sony pokazuje coś dla fanów Obcego i „Hirołsów”

Szukacie może nowych gier na PS5 i PS4? PlayStation przygotowało zestawienie najlepszych premier tego tygodnia. Czas odchudzić portfel, co?

I w tym tygodniu gracze nie powinni mieć powodów do narzekań. Jest różnorodnie i jest w czym wybierać. Zapoznajcie się z poniższym wideo, aby być na bieżąco z nadchodzącymi tytułami.

Aliens: Fireteam Elite (24 sierpnia) to gra w sam raz dla fanów marki Obcy oraz kooperacyjnych strzelanek. To shooter z widokiem TPP, w której trzyosobowy zespół spróbuje rozwalić hordy krwiożerczych kosmitów.

Psychonauts 2 (25 sierpnia) – to sequel kultowej produkcji z 2005 roku. W tej platformówce grający wcielą się w telepatę, który posiada umiejętność wchodzenia do świadomości innych osób. Każda taka wycieczka zamieni się w naprawdę pokręconą przygodę. Tytuł spotkał się już ze świetnymi recenzjami, często padają nawet 9 lub 10, co tylko świadczy o wysokim poziomie tej produkcji.

King’s Bounty II (24 sierpnia) – to następna część znanego i docenionego przez wielu dzieła studia 1C Entertainment. To turowe RPG w świecie fantasy, gdzie podjęte decyzje zadecydują o dalszych losach świata Antara. Nie zabrakło masy ulepszeń względem poprzedniczki, a entuzjaści takich klasyków jak np. Heoreos of Might & Magic powinni czuć się jak u siebie podczas ogrywania tej pozycji.

I Expect You To Die 2 (24 sierpnia) to kontynuacja gry logicznej, która jest czymś w rodzaju cyfrowego Escape Roomu. Warto zaznaczyć, że to tytuł stworzony z myślą o wirtualnej rzeczywistości, więc bez PS VR się nie obejdzie. Gracze wcielą się tu w specjalnego agenta, który musi rozpracować plany swojego wroga. Nie zabraknie wielu trudnych zagadek do rozwiązania, więc rekomenduję ten tytuł osobom lubiącym wyzwania.

Być może ominęliście zeszłotygodniowy news na temat nowych gier na PS5 i PS4. Jeśli tak, zachęcam nadrobić zaległości, przechodząc do tego artykułu.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się