0 komentarzy

DLSS, ray tracing i przeboje lat 80. Oto Guardians of the Galaxy na nowym wideo

Oficjalnie potwierdzono, że Marvel’s Guardians of The Galaxy będzie korzystało z technologii ray tracing a także DLSS. Wyłącznie na PC.

Do sieci trafił nowy zwiastun z Marvel’s Guardians of The Galaxy. Oficjalnie potwierdzono, że gra będzie wykorzystywać ray tracing, a także technologię DLSS. Możemy być zatem pewni, że cieniowanie obiektów będzie robiło wrażenie. Z kolei DLSS zapewni płynniejszą rozgrywkę przy jednoczesnym nietraceniu na jakości obrazu. Obie funkcje będą dostępne wyłącznie na komputerach osobistych. Nie zabraknie także soundtracku, w którym znajdą się przeboje z lat 80′.

Marvel’s Guardians of the Galaxy łączy oryginalne podejście do opowiadania historii, z angażującą rozgrywkę dla jednego gracza, a także wyrazistą estetyką. Dzięki dodaniu ray tracingu oraz NVDIDI DLSS, gracze na komputerach będą mogli cieszyć się świetną grafiką tego szalonego uniwersum z jeszcze lepszą wydajnością.

Olivier Proulx, Starszy producent Edios-Montréal via NVIDIA

Marvel’s GotG ma swoją premierę 26 października bieżącego roku. Zagramy na PC, PS4, PS5, XONE, XSX S|X oraz Switchu. W grze gracze wcielą się w Petera Star Lorda Quilla, który wraz ze swoją drużyną wyrusza na misję ratowania wszechświata. Produkcja nie odwzorowuje treści filmów czy komiksów, jednak daje nowe spojrzenie na bohaterów, zachowując jednocześnie spójność źródłową. Co ciekawe, w tytule pojawi się mechanika podejmowania decyzji, których konsekwencje mają mieć wpływ na fabułę.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się