PS Plus wrzesień 2021

Jakub Stremler

Popkulturowy kombajn lubujący się w literaturze weird fiction, filmowych horrorach, dobrej muzyce i grach wszelkiego rodzaju. Po godzinach studiuje game design i pielęgnuje pasję do sportu.

0 komentarzy

Deweloperzy komentują kolejny przeciek PS Plus na wrzesień 2021

Kolejna firma zaprzeczyła, jakoby miała oferować swoją grę w ofercie PS Plus na wrzesień 2021. Niedawny „przeciek” wskazywał na coś innego.

Wczoraj informowaliśmy o przecieku najnowszej oferty PlayStation Plus. W jego ramach mieliśmy zgarnąć The Medium, Haven oraz Tony Hawk’s Pro Skater 1+2. Bloober Team dość szybko zaprzeczyło plotkom, ale w sieci pojawił się kolejny kandydat do obecności w najnowszym Plusie.

Na forach Reddit pojawiały się informacje mówiące, że od PS Plus na wrzesień 2021 trafi F.I.S.T. Argumentem miał być fakt, że gry nie da się zamówić przedpremierowo, a debiutuje akurat wtedy, kiedy do graczy trafi nowy zestaw gier z Plusa.

Gracze skontaktowali się z wydawcą produkcji. W efekcie potwierdzono, że F.I.S.T nie trafi do PS Plus. Póki co nie ma planów, aby zaoferować grę w ramach tej usługi.

Skontaktowaliśmy się z wydawcami na Discordzie i powiedzieli nam, że gra będzie przez pewien czas ekskluzywna na PS (później pojawi się na PC) i nie będzie częścią PS Plus. Gry z PS Plus zazwyczaj nie mogą być zamawiane w przedsprzedaży, zrobiłoby się wielkie zamieszanie gdyby ludzie zaczęli zamawiać gry w przedsprzedaży i zwracać pieniądze.

– napisał użytkownik PlayStationGameplay na forum Reddit

Nowa oferta PS Plus pozostaje więc jedną wielką niewiadomą. Wciąż nie wiemy, jakie gry trafią do usługi. Przekonamy się o tym dopiero w przyszłym tygodniu.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się