Microsoft Xbox Series - logo

Jakub Stremler

Popkulturowy kombajn lubujący się w literaturze weird fiction, filmowych horrorach, dobrej muzyce i grach wszelkiego rodzaju. Po godzinach studiuje game design i pielęgnuje pasję do sportu.

0 komentarzy

Xbox pokaże dziś nadchodzące gry. Godzina pokazu i dobre wieści dla graczy z Polski

Dziś odbędzie się prezentacja Xbox przy okazji eventu Gamescom 2021. Microsoft zapowiedział, że pokaże sporo nadchodzących produkcji.

Już dziś ruszają targi Gamescom. 25 sierpnia odbędzie się wielka prezentacja zapowiedzi (w tym tych bardzo wyczekiwanych) od wielu wydawców, ale jeszcze dzisiaj ujrzymy pokazy gier ze stajni Microsoftu.

O godzinie 19:00 czasu polskiego wystartuje transmisja na żywo. Obejrzymy ją na YouTube, Twitchu, Facebooku oraz Twitterze. Poniżej znajdziecie okienko, które pozwoli Wam oglądać stream wraz z nami. Jeśli nie znacie języka angielskiego, spokojna głowa. Microsoft potwierdził, że zadbano o polskie napisy.

Dodatkowo potwierdzono, czego należy spodziewać się po konferencji. Xbox zaprezentuje nam nadchodzące tytuły, które zostały już zapowiedziane. Oznacza to, że nie ma co liczyć na wielkie ogłoszenia. Niemniej miło, że będzie nam dane obejrzeć aktualizacje dotyczące największych hitów Microsoftu.

Dodatkowo pewną część pokazu zgarnie dla siebie Game Pass. Mamy poznać przyszłość usługi, a więc spodziewałbym się, że ogłoszone zostaną kolejne gry zmierzające do oferty.

Nie spodziewajmy się wysypu ogromnych zapowiedzi rodem z E3. Niemniej jeśli chcecie być na bieżąco z nowymi grami, warto zainteresować się konferencją. Śledźcie też nasz dział z newsami, bowiem będziemy informować Was o najważniejszych elementach pokazu.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się