Death Stranding Director's Cut - grafika

Jakub Stremler

Popkulturowy kombajn lubujący się w literaturze weird fiction, filmowych horrorach, dobrej muzyce i grach wszelkiego rodzaju. Po godzinach studiuje game design i pielęgnuje pasję do sportu.

0 komentarzy

Czekasz na Death Stranding Director’s Cut? Szykuj się, bo nowy pokaz w tym tygodniu

Potwierdzono, że na targach Gamescom ujrzymy nowy gameplay z Death Stranding Director’s Cut. Hideo Kojima zaprezentuje graczom swoje rozszerzone dzieło

Fani Hideo Kojimy nadal nie otrzymali zapowiedzi jego nowej gry. Całe szczęście nie zostaną z niczym, bo we wrześniu ukaże się rozszerzone wydanie Death Stranding. Director’s Cut zaoferuje sporo nowej zawartości, a dodatkowo możemy liczyć na ulepszenia na PlayStation 5. Jest na co czekać. Szczególnie, jeśli nie graliście jeszcze w najnowszy tytuł Kojimy i chcecie sprawdzić jego najbardziej kompletne wydanie.

Niedawno ujrzeliśmy większy pokaz nowości, ale Kojima z pewnością ma jeszcze coś do zaprezentowania. Właśnie dlatego słynny deweloper pochwali się kolejnym zwiastunem rozszerzenia na tegorocznych targach Gamescom. Prowadzący wydarzenie Geoff Keighley potwierdził na Twitterze, że otwierająca targi konferencja zawrze w sobie gameplay ze wspomnianej gry.

Transmisja Opening Night Live rozpocznie się 25 sierpnia o godzinie 20:00 czasu polskiego. Wcześniej obejrzymy pre-show, które wprowadzi nas do eventu. Warto też dodać, że na konferencji ujrzymy masę innych gier, w tym reboot Saint’s Row. Jest na co czekać i jeśli jesteście wygłodniali nowych gier, koniecznie miejcie Gamescom na oku. Death Stranding Director’s Cut to tylko jedna z wielu atrakcji.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się