Łap snajperkę i strzelaj headshota. Ulepszony Sniper Ghost Warrior Contracts 2 już na PS5

Snajper wystrzeliwuje pocisk z karabinu snajpierskiego
PC PS4 PS5 Xbox Series Xbox Series S XOne

Dzisiaj wszyscy chętni mogą zagrać w ulepszoną wersję Sniper Ghost Warrior Contracts 2 na PlayStation 5. Jeszcze lepsza grafika, płynność rozgrywki, a także wykorzystanie kontrolerów DualSense.

Od dzisiaj możecie zagrać w Sniper Ghost Warrior Contracts 2 w ulepszonej wersji na PlayStation 5. Co oferuje edycja na next gena Sony? Przede wszystkim poprawiono jakość grafiki i tekstur, a także przyspieszono ładownie gry dzięki dyskowi SSD. Jeśli chcecie i możecie, to w ulepszonej wersji włączycie tytuł w rozdzielczości 4K. Dodatkowo produkcja wykorzystuje możliwości kontrolera DualSense, czyli adaptacyjnych spustów czy haptycznych wibracji.

Otrzymacie również do wyboru dwa tryby graficzne: Wizualny (4K, 30 FPS) oraz Wydajnościowy (2K, 60FPS). Dla każdego coś dobrego. Jeśli posiadacie grę z wersji na PS4 i gracie na nowszej konsoli, to bez problemu możecie pobrać darmową aktualizację z ulepszeniami. Co więcej, dostaniecie darmowe DLC na pakiet broni oraz darmowy dodatek Butcher’s Banquet.

Sama gra w ciągu 2 miesięcy sprzedała się w około 36 milionach sztuk, dzięki czemu osiągnęła próg rentowności. Jest to zatem znakomity wynik, tym bardziej że ta odsłona została najlepiej oceniona z całego cyklu. Twórcom gratulujemy sukcesu i trzymamy kciuki za następne projekty. W grę możecie zagrać także na PC, XONE oraz XSX S|X.

Promocje

Zobacz wszystkie
Udostępnij:

Prawdziwy Gracz poleca się do polubienia

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie