Forza Horizon 5 - zrzut ekranu

Jakub Stremler

Popkulturowy kombajn lubujący się w literaturze weird fiction, filmowych horrorach, dobrej muzyce i grach wszelkiego rodzaju. Po godzinach studiuje game design i pielęgnuje pasję do sportu.

0 komentarzy

Sprawdźcie ponad 8 minut szybkiej i świeżej rozgrywki z Forza Horizon 5

Twórcy Forza Horizon 5 pokazali światu kolejny, całkiem długi gameplay ze swojej produkcji. Tym razem jest dość różnorodnie.

Nowa odsłona Forza Horizon zaoferuje wielką i różnorodną mapę. Będzie co zwiedzać i gdzie bić rekordy, choć niektórzy gracze trochę się martwili, że Meksyk nie zaoferuje wielu ciekawych krajobrazów. Nowy materiał od Playground Games rozwiewa wszelkie wątpliwości.

Ponad 8 minut gameplay’u zawiera w sobie szybkie przejażdżki po paru lokacjach. Gracze mogą rzucić okiem nie tylko na otoczenie i trasy, ale także na kilka samochodów, za których kierownicą siądą już w listopadzie. Co więcej, znalazło się nawet miejsce na krótki pokaz efektów burzy piaskowej. Zobaczcie sami.

Trzeba przyznać, że Forza Horizon 5 prezentuje się coraz bardziej obiecująco. Playground Games zadbało o zapierającą dech oprawę, co jak najbardziej cieszy. Dodatkowo moim zdaniem świat gry prezentuje się dużo ciekawiej, niż w Forzy Horizon 4. Mam wrażenie, że Meksyk będzie jedną z bardziej udanych lokacji w serii. Ostatecznie przekonamy się o tym jednak dopiero 9 listopada bieżącego roku.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się