Mężczyzna jedzie na koniu.
0 komentarzy

Szybki jak błyskawica. Gracz ukończył wyzwanie w Ghost of Tsushima w zabójczym tempie

Gracz udostępnił materiał z Ghost of Tsushima, na którym pokazuje, jak ukończył wyzwanie strzeleckie w w niesamowitym tempie… 2 sekund, choć posłużył się tutaj pewną specjalną umiejętnością. Zobaczcie sami, jak udało mu się to zrobić.

MI_3ANTROP na Reddicie wrzucił wideo, na którym pokazuje, jak wykonuje wyzwanie strzeleckie na nowej wyspie Ikki z Ghost of Tsushima Director’s Cut. Nie byłoby w tym nic dziwnego, gdyby nie fakt, że zestrzelenie wszystkich 7 lampionów zajęło mu jedynie 2 sekundy. Spokojnie, gracz nie wykorzystał żadnych cheatów. Taki wynik udało mu się osiągnąć dzięki umiejętności zwalniania czasu oraz naprawdę niezłemu refleksowi. Zresztą zobaczcie sami.

Oczywiście samo strzelanie z łuku nie trwa 2 sekundy. Wyzwanie nalicza czas rzeczywisty, nie biorąc pod uwagę zwolnienia. Trzeba przyznać, że twórca filmiku wykazał się nie lada zręcznością. Wydaje mi się, że naprawdę trudno będzie komukolwiek pobić ten rekord. Niemniej nieraz gracze udowadniali, że potrafią zaskakiwać.

GoT Director’s Cut pojawiło się na konsolach Sony dopiero 4 dni temu. Główną nowością jest nowa lokacja (Wyspa Ikki), wątek fabularny, a także usprawnienia techniczne. Wykonanie wszystkich aktywności na wyspie (oprócz zbierania znajdziek) powinno zająć około 12 godzin. Gracze rozszerzonej edycji otrzymali również m.in. poprawioną grafikę, lepszy lip sync (w wersji z językiem japońskim), czy możliwość włączenia produkcji w 4K z 60 FPS. Jeśli zakupicie edycję reżyserską, to bez przeszkód możecie przenieść swoje zapisy gry do ulepszonej wersji.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się