Wódz III Rzeszy walczy z dziewczynkami z anime. Szczyt absurdów na Steamie już jest

Zbrodniarz wojenny bije ogromnym, ocenzorowanym dildosem dziewczynkę z anime
PC

Dziś chcę Wam zaprezentować najbardziej dziwaczny i głupawy pomysł na grę, jaki znalazłem w sieci. Nie brak tu absurdu, nienawiści do anime oraz niecenzuralnych widoków. Co najlepsze, tytuł można w przecenie zakupić na platformie Steam.

Mam na myśli produkcję o nazwie Hitler Hates Anime. Natrafiłem na nią przypadkiem, przeglądając promocje na platformie Gabe’a Newella. Cóż, co by tu dużo nie mówić o tej grze, jest to co najmniej absurdalny koncept. Poniżej znajdziecie link do trailera. Nie jest on możliwy do uruchomienia na naszej stronie ze względu na nałożone na niego ograniczenia wiekowe. Uwaga, tego widoku nie da się zapomnieć, więc wchodzicie na własną odpowiedzialność.

O czym jest jeden z największych absurdów dostępnych na Steam?

W swoim założeniu HHA to gra, w której gracze wcielą się w wodza III Rzeszy. Ten najpewniej bardzo nienawidzi anime. Czemu? Celem tej produkcji jest bicie kobiecych postaci wyglądających jak z tych typowych dla Japonii animacji. Co gorsze, robi się to przy pomocy wielkiego, gumowego przyrządu będącego zabawką erotyczną.

Jak można przeczytać na karcie Steam tego produktu:

Weź Adolfa Hitlera pod swoją kontrolę i mocą potężnego dildo zniszcz wszystkie niegrzeczne dziewczyny z anime!

Zostaniesz zrzucony na wyspę z niezliczonymi dziewczynami z anime. Twoim celem jest znalezienie ich wszystkich i uderzenie bronią z wibratorem. Pamiętaj jednak, że musisz być szybki, ponieważ twoja głowa rośnie z każdą sekundą, a gdy osiągnie 100%, eksploduje! Aby to odłożyć, powinieneś uderzyć dziewczyny. Zbieraj różne grzyby, aby uzyskać tymczasowe wzmocnienia i ułatwić sobie zadanie.

– pisze PaulArt, twórca HHA

Nie wiem, jakie Wy macie zdanie na temat omawianej w tym tekście produkcji. Ja jestem dość zniesmaczony. Jeśli jednak z jakiegoś powodu chcielibyście zakupić ten tytuł, obecnie jest dobra do tego okazja. Do 26 sierpnia 2021 roku cena tego „dzieła” wynosi zaledwie 6,59 zł. Jeżeli jednak nie zdążycie z kupnem, później będziecie musieli poświęcić 10,99 zł.

Być może lubicie gry wideo wykorzystujące niecodzienne koncepty. Niedawno premierę miał Hell Architect, czyli symulator budowy własnego piekła. Więcej o tym polskim projekcie przeczytacie w tym artykule.

Promocje

Zobacz wszystkie
Udostępnij:

Prawdziwy Gracz poleca się do polubienia

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie