Xbox Series X - zblizenie na górną część konsoli

Jakub Stremler

Popkulturowy kombajn lubujący się w literaturze weird fiction, filmowych horrorach, dobrej muzyce i grach wszelkiego rodzaju. Po godzinach studiuje game design i pielęgnuje pasję do sportu.

0 komentarzy

Xbox xCloud wreszcie trafi na konsole. I to nie tylko nowej generacji

Microsoft potwierdził, że usługa Xbox Cloud Gaming trafi na konsole tego producenta. Na tę wiadomość fani czekali od wielu miesięcy.

Pokaz Microsoftu na targach Gamescom 2021 przyniósł nam kolejne, świetne wieści. Poza zapowiedziami gier, znalazło się miejsce na istotne informacje o usługach giganta z Redmond.

Potwierdzono, że Xbox Claud Gaming wreszcie trafi na konsole. Rozgrywka w chmurze będzie dostępna na XOne i Series X oraz S już pod koniec bieżącego roku. Oznacza to, że poczekamy jeszcze tylko parę miesięcy. Niestety, musimy jeszcze poczekać na ujawnienie pełnej daty debiutu usługi.

Warto wspomnieć, że do rozgrywki przy pomocy Cloud Gaming wymagany będzie abonament Game Pass Ultimate. Jeśli go nie macie i zależy Wam na grze w chmurze, warto rozważyć zakup.

Co to oznacza dla graczy? Jeśli macie dość aktualizowania gier, pobierania ich i martwienia się o płynność zabawy, rozgrywka w chmurze jest dla Was. To przydatna opcja dla osób, które posiadają przyzwoite połączenie z internetem. Oby xCloud trafił na konsole bez opóźnień.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się