Watch Dogs Legion - Darcy

Jakub Stremler

Popkulturowy kombajn lubujący się w literaturze weird fiction, filmowych horrorach, dobrej muzyce i grach wszelkiego rodzaju. Po godzinach studiuje game design i pielęgnuje pasję do sportu.

0 komentarzy

Spory patch do Watch Dogs Legion. Assassin’s Creed, nowe tryb i wiele więcej

Wielka aktualizacja 5.5 trafiła do Watch Dogs Legion. Gracze mogą już sprawdzać całą masę nowości, w tym ciekawy pakiet zawartości nawiązujący do Assassin’s Creed.

Ubi nadal wspiera najnowszą odsłonę Watch Dogs. Do Legionu co rusz trafia nowa zawartość, a teraz przyszła pora na świeżutki i bardzo duży zrzut treści. Nie zabraknie nowości, ale znajdzie się też miejsce na poprawki błędów.

Potencjalnie najciekawszą nowością dla fanów Ubi jest event nawiązujący do Assassin’s Creed. Wprowadzono dwie nowe misje oraz zadania rozgrywające się w świecie gry. Co więcej, gracze zyskają dostęp do nowej postaci – asasynki Darcy. Jest ona przeznaczona tylko dla posiadaczy przepustki sezonowej i cechuje się między innymi ukrytym ostrzem oraz specjalnym dronem przypominającym orła.

Inną ważną nowością jest świeży tryb gry – Resistance. Mocno utrudnia on rozgrywkę w kampanii, wyłącza liczne ułatwienia pokroju szybkiej podróży i wzmacnia przeciwników. Jeśli Legion jest dla Was za łatwy i chcecie maksymalnie sprawdzić swoje umiejętności, to bardzo dobra opcja.

Dodano też dwa nowe warianty gry multiplayer: Invasion i Extraction. Fani Watch Dogs Legion Online z pewnością ucieszą się z kolejnych urozmaiceń. Warto również dodać, że tryb Legion of the Dead jest już dostępny bezpośrednio w grze i nie wymaga osobnego pobierania. Wprowadzono też do niego parę nowości pokroju broni i umiejętności.

Oczywiście aktualizacja 5.5 nie mogła obyć się bez poprawek błędów i niedoróbek. Tych wciąż jest w Legionie dość sporo, ale Ubi stale je eliminuje. Patch powinien być dostępny do pobrania dla każdego gracza dziś od godziny 15:00.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się