Battlefield 2042 - Portal Mode - roboty Szarik i samolot uciekają przed wybuchem

Jakub Stremler

Popkulturowy kombajn lubujący się w literaturze weird fiction, filmowych horrorach, dobrej muzyce i grach wszelkiego rodzaju. Po godzinach studiuje game design i pielęgnuje pasję do sportu.

0 komentarzy

Oszuści nie śpią. W sieci można już zgarnąć cheaty do Battlefield 2042

Electronic Arts ma powody do obaw. Oszuści mogą już zgarnąć w sieci pierwsze, sprawdzone cheaty do Battlefield 2042. Zdecydowanie jest się o co martwić.

Do premiery nowej odsłony Battlefield zostało parę miesięcy. W ciągu ostatnich tygodni odbyły się zamknięte testy techniczne, które umożliwiły wybranym graczom przetestowanie serwerów i ograniczonych mechanik rozgrywki. Wygląda na to, że skorzystali na tym również producenci cheatów.

Jak donosi serwis CharlieIntel, w sieci można już zdobyć pierwsze cheaty do Battlefield 2042. Co więcej, hacki są rzekomo niewykrywalne i działają. Twórcy oszustw wspominają, że mają w zanadrzu aimboty, zmiany radaru i innego rodzaju niezgodne z regulaminem gry ułatwienia. Z oczywistych względów nie podaję linka do strony z oszustwami.

Jakby tego było mało, ci konkretni producenci cheatów są bardzo popularni. Według informacji na ich stronie, baza użytkowników pokrywa ponad 1.2 miliona graczy. To bardzo dużo i choć większość z nich nie skorzysta z cheatów do tej jednej, konkretnej gry, taka baza potencjalnych oszustów może mocno zmartwić Electronic Arts.

Spodziewałbym się jednak, że oferowane przez wspomnianych producentów cheaty nie zadziałają od razu z pełną wersją gry. Musimy brać poprawkę na to, że testy BF2042 były mocno ograniczone i dotyczyły wczesnej wersji produkcji. Niemniej pojawienie się nielegalnych ułatwień jest nieuniknione i nastąpi prędzej czy później po premierze. Oby anti-cheat EA zdał egzamin

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się