Ghost of Tsushima Director's Cut - zrzut ekranu
0 komentarzy

TOP 10 najlepiej sprzedających się gier tygodnia na PS4 i PS5. Brawo, Sony

 Brytyjska lista sprzedaży została zdominowana przez ekskluzywne produkcje od Sony. Nie brakuje murowanych hitów, ale są także niespodzianki.

Do sieci trafiła lista najlepiej sprzedających się gier w Wielkiej Brytanii na PS4 i PS5. Trzy najwyższe pozycje zajmują produkcje wyłącznie dostępne na konsole Sony. Ghost of Tsushima: Director’s Cut, które niedawno miało premierę, króluje w tym zestawieniu. Około 91% sprzedaży tego tytułu dotyczy wersji na PlayStation 5. Z kolei sprzedaż Rachet & Clank wzrosła o 105% w porównaniu do zeszłego tygodnia. Pierwszą trójkę zamyka Spider-Man: Miles Morales ze 92% wzrostem sprzedażowym również w porównaniu do ubiegłego tygodnia.

Nie brakuje także zaskoczeń jak np. Olympic Games Tokyo. Jak widać, na Wyspach Igrzyska olimpijskie cieszą się sporą popularnością. Także te wirtualne. Ciekawe jest również to, że 7-letnie GTA 5 wciąż utrzymuje się wysoko w sprzedaży. Jednak ten tytuł ma w sobie niepowtarzalny urok, a rozgrywka sieciowa nadal przyciąga nowych graczy.

Sprzedaż gier w Wielkiej Brytanii na konsole Sony:

  1. Ghost of Tsushima: Director’s Cut
  2. Ratchet & Clank: Rift Apart
  3. Spider-Man: Miles Morales
  4. Mario Kart 8: Deluxe
  5. Minecraft
  6. Grand Theft Auto 5
  7. Olympic Games Tokyo 2020: The Official Video Game
  8. Animal Crossing: New Horizon
  9. Assassin’s Creed Valhalla
  10. FIFA 21

Chyba nie ma co się dziwić, że Ghost of Tsushima tak dobrze sobie radzi. Wersja reżyserska udoskonaliła produkcję, dodając jeszcze lepszą grafikę, ale także nową zawartość. Nowa lokacja, czyli Wyspa Ikki wraz z fabułą i nowinkami technologicznymi odświeżyły udaną grę studia Sucker Punch. Najnowsza zawartość powinna zadowolić fanów mordowania wrogów przy pomocy katany.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się