0 komentarzy

Alfa testy Call of Duty Vanguard. Posiadacze PS5 z lżejszą wersją gry

Do sieci trafiły informacje o wielkości clienta alfa testów do Call of Duty Vanguard na PS4 i PS5. Już teraz gracze mogą pobierać grę. Testy ruszają 27 sierpnia.

Poznaliśmy wagę clienta Call of Duty Vanguard do alfa testów. Na konsoli PlayStation 4 wymagane jest 30 GB pamięci z kolei na PlayStation 5 20 GB. Testy rozpoczynają się 27 sierpnia (o godzinie 19:00) i potrwają przez 2 dni. Każdy może wypróbować grę za darmo, choć pliki pobieramy z poziomu innych tytułów, czyli Call of Duty: Modern Warfare, Call of Duty: Warzon lub Call of Duty: Black Ops – Cold War. Za to nie jest wymagane posiadanie abonamentu PS Plus.

Co znajdziemy w testowej wersji? Przede wszystkim nowy tryb, czyli Champion Hill. W tym wariancie zabawy drużyny składają się od dwóch do trzech graczy i wszyscy rozpoczynają z takim samym ekwipunkiem. Za każde zabójstwo otrzymuje się pieniądze. Dzięki zarobionej gotówce, można zakupywać nowe i lepsze bronie. Klasyczne tryby nie będą dostępne.

W Call of Duty Vanguard zagramy 5 listopada bieżącego roku. Tytuł pojawi się na PC, PS4, PS5, XONE, a także XSX S|X. W osiemnastej odsłonie cyklu przenosimy się na front drugiej wojny światowej. Produkcja skupi się na rozgrywce multiplayer, choć nie zabraknie kampanii dla pojedynczego gracza. Na start dostaniemy 20 map oraz tryb zombie.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się