Crysis Remastered Trilogy - porównanie PS5 i oryginałów z PS3

Jakub Stremler

Popkulturowy kombajn lubujący się w literaturze weird fiction, filmowych horrorach, dobrej muzyce i grach wszelkiego rodzaju. Po godzinach studiuje game design i pielęgnuje pasję do sportu.

0 komentarzy

Crysis Remastered Trilogy wygląda świetnie na PS5. Porównanie z grami na PS3

Crytek opublikowało w sieci nowy materiał z Crysis Remastered Trilogy. Tym razem porównano gry w wersji na PlayStation 3 i PS5. Różnic nie brakuje.

Premiera odświeżonej trylogii Crysis zbliża się coraz szybciej. Zaplanowany na jesień debiut nie jest odległy, choć po drodze mogą pojawić się opóźnienia. Niemniej Crytek chętnie dzieli się w sieci kolejnymi materiałami z zestawu remasterów i właśnie opublikowano kolejny.

Niedawno otrzymaliśmy porównanie wersji na konsole Xbox, a teraz przyszła pora na platformy Sony. Crytek zaprezentował różnice w wersjach Crysisa na PS5 oraz PS3. Przepaść jest niemała, choć nie wszystkie elementy gry doczekały się wielkich poprawek. Niektóre są raczej kosmetyczne.

Niemniej różnice widać praktycznie od razu. Tą największą jest oczywiście rozdzielczość, dzięki której obraz na PS5 jest nieporównywalnie ostrzejszy. Dodatkowo warto zwrócić uwagę na mocno zaktualizowane oświetlenie. Stało się ono dużo bardziej naturalne i choć dziś nie zachwyca, na pewno prezentuje się przyzwoicie. Zwróćcie też uwagę na ulepszone tekstury oraz bogatsze efekty cząsteczkowe.

Póki co Crysis Remastered Trilogy zapowiada się bardzo obiecująco. Choć trylogia nie doczeka się zmian w rozgrywce, nadal może sprawiać równie dużo frajdy, co kiedyś. Jakby nie patrzeć, nawet pierwszy, niezremasterowany Crysis do dziś jest bardzo grywalny. Zobaczymy, czy jakość remasterów faktycznie sprosta oczekiwaniom.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się