Assassin's Creed Odyssey - grafika

Jakub Stremler

Popkulturowy kombajn lubujący się w literaturze weird fiction, filmowych horrorach, dobrej muzyce i grach wszelkiego rodzaju. Po godzinach studiuje game design i pielęgnuje pasję do sportu.

0 komentarzy

Assassin’s Creed Odyssey ulepszone na PS5 i Xbox Series. Zagramy dużo płynniej

Ubisoft zapowiedziało wyczekiwaną aktualizację Assassin’s Creed Odyssey. Słynna odsłona cyklu otrzymała bardzo miłe ulepszenie na nową generację konsol.

Ubisoft wkroczyło wraz ze swoimi markami na aktualną generację konsol. Choć na PS5 i Xbox Series pojawiło się już parę gier wydawcy, ten nie zamierza zostawiać w tyle swoich największych hitów z poprzedniej generacji.

Już dziś do Assassin’s Creed Odyssey trafiła bardzo istotna aktualizacja 1.6.0. Jest ona przeznaczona tylko i wyłącznie dla konsol oraz wprowadza wsparcie dla 60 FPS na Xbox Series i PS5. Oznacza to, że zagramy dużo płynniej. Aktualizacja zajmuje 370 MB na konsolach Xbox oraz 470 MB na PlayStation.

Trochę szkoda, że Ubi nie pokusiło się o większą ilość ulepszeń na konsolach nowej generacji. Z drugiej strony Odyssey wyszło już prawie trzy lata temu i Ubisoft nie ma obowiązku aktywnego wspierania produkcji. Aktualizacja dodająca 60 FPS na aktualnej generacji konsol to po prostu miła niespodzianka. Jeśli jeszcze nie graliście w Odyssey lub chcecie wrócić do tej greckiej przygody, teraz macie świetny pretekst.

Patch 1.6.0 jest już dostępny na konsolach. Miejcie na uwadze, że gra wciąż uruchamia się poprzez wsteczną kompatybilność i nie ma dedykowanej wersji na PS5 i Xbox Series.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się