0 komentarzy

Takiej gry z Galami nam brakowało! Asterix & Obelix: Slap them all! wracają do 2D

Studio Mr Nutz ogłosiło datę premiery gry 2D w świecie komiksowych Galów. W Asterix & Obelix: Slap them all! zagramy jeszcze w tym roku.

Do sieci trafił krótki zwiastun rozgrywki z Asterix & Obelix: Slap them all! W produkcję 2D z Galami w roli głównej zagramy już 25 listopada bieżącego roku. Tytuł pojawi się na PC, XONE, XSX S|X. PS4, PS5 oraz Switchu. Niestety tytuł nie zostanie oficjalnie spolszczony. Za to do kupienia będą dwie wersje fizyczne: Limitowana i Kolekcjonerska. Pierwsza z nich ma zawierać brelok, dwa arkusze naklejek oraz trzy litografie. Jeśli zdecydujemy się na drugą edycję, to dodatkowo otrzymamy 10,5-calową (26,67 cm) figurkę Asterixa.

Historia w grze zabiera graczy do roku 50 p.n.e., kiedy to Rzymianie zajęli niemal całą Galię. Oczywiście wioska Asterixa i Obelixa pozostaje nietknięta. Wtedy to właśnie główni bohaterowie decydują się odegrać i wyruszają na przygodę przeciw Rzymianom. Możemy zatem liczyć na wiele walk z legionistami. Tytuł jest doskonałym przedstawicielem gatunku przewijanych gier 2D Beat Them Up.

Tytuł zaoferuje piękną i starannie, ręcznie rysowaną grafikę. Rozdziały kampanii mają być oparte na oryginalnych albumach komiksu, choć nie zabraknie specjalnie przygotowanych epizodów. Do dyspozycji graczy zostanie oddany bogaty wachlarz ruchów i unikalnych combosów przypisanych do każdej z postaci. Co więcej, grę można przejść samemu lub ze znajomym w trybie kooperacji (wyłącznie lokalny tryb multiplayer).

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się