PS5 na tle pajęczyny, logo PS Plus na pomarańczowym tle, żołnierz z Battlefield 2042 lata wśród oblodzonych terenów przy pomocy wingsuitu

Michał Wieczorek

Od najmłodszych lat pasjonat game devu i największy w Polsce fanboy Nintendo. Oprócz tego hobbistycznie kolekcjonuje dużo niepotrzebnych, geekowskich gadżetów. Co drugi weekend student game designu.

0 komentarzy

DoGRYwka – PS Plus na listopad ogłoszone, nowy gameplay z BF2042 i pająk mieszkający w PS5

PlayStation po jednodniowym spóźnieniu ogłosiło ofertę gier na listopad 2021. W nadchodzącym miesiącu subskrybenci usługi uzyskają dostęp do 6 kolejnych produkcji. W część z nich jednak sporo graczy nie będzie mogła zagrać ze względu na brak odpowiedniego sprzętu.

Dziś do sieci wleciał nowy gameplay z Battlefield 2042. Ten przedstawia rozgrywkę z trzech kolejnych map, których wcześniej grający nie widzieli w akcji. Zapowiada się niezwykle różnorodnie!

Natrafiliśmy dziś na przypadek naprawdę zaniedbanej konsoli PS5. Tak zaniedbanej, że aż pewien pająk stwierdził, że się zadomowi wewnątrz. To tylko namiastka dzisiejszych newsów o grach i nie tylko. Poniżej możecie znaleźć je wszystkie:

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się

2.8
Rated 2.8 out of 5
2.8 out of 5 stars (based on 72 reviews)
Excellent40%
Very good4%
Average2%
Poor1%
Terrible53%