PS Plus listopad 2021 - logo PS Plus, w tle lecące konfetti

Jakub Stremler

Popkulturowy kombajn lubujący się w literaturze weird fiction, filmowych horrorach, dobrej muzyce i grach wszelkiego rodzaju. Po godzinach studiuje game design i pielęgnuje pasję do sportu.

3 komentarze

PS Plus na listopad 2021 oficjalnie. Jakie gry w ofercie?

PlayStation oficjalnie ujawniło ofertę PS Plus listopad 2021. W jej ramach będziemy mogli odebrać kilka interesujących produkcji.

Oto tytuły które zgarniemy w ramach PS Plus na listopad:

  • Kingdoms of Amalur: Re-Reckoning (PS4)
  • First Class Trouble (PS5 i PS4)
  • Knockout City (PS5 i PS4)
  • The Walking Dead: Saints & Sinners (PlayStation VR)
  • The Persistence (PlayStation VR)
  • Until You Fall (PlayStation VR)

PlayStation udostępni powyższe produkcje 2 listopada i dodamy je do swoich growych bibliotek do 7 grudnia.

Największą gwiazdą oferty PS Plus na listopad 2021 jest zdecydowanie Kingdom of Amalur: Re-Reckoning. To odświeżone wydanie gry RPG z 2012 roku, która spotkała się z ciepłym przyjęciem krytyków i graczy.

First Class Trouble jest grą multiplayer, w której gracze muszą razem wykonywać zadania w niesprzyjających okolicznościach, a w cieniu kryje się też tajemniczy zdrajca. Tytuł ten to idealny kandydat do rozgrywki ze znajomymi.

Do Plusowiczów trafi też Knockout City. Wydana pod skrzydłami Electronic Arts gra jest czymś na kształt wieloosobowej „strzelanki”, w której gracze wcielają się w zawodników nietypowego zbijaka.

Nie zabrakło także w ramach bonusu trzech gier, w które zagrają jedynie posiadacze PSVR. Miły dodatek, który dobrze, że dodano obok, a nie zamiast głównych atrakcji z listopadowego Plusa. Przecież nie każdy właściciel PS4 lub PS5 posiada gogle do VR-u. Nie zmienia to faktu, że posiadacze takowego sprzętu mogą zgarnąć kolejne tytuły do ogrania, co bez wątpienia powinno ich ucieszyć.

Wczorajszy przeciek możemy więc uznać za oficjalnie potwierdzony. To kolejne wieści od jego źródła, które znalazły potwierdzenie w rzeczywistości.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się

2.8
Rated 2.8 out of 5
2.8 out of 5 stars (based on 72 reviews)
Excellent40%
Very good4%
Average2%
Poor1%
Terrible53%