Promocje dnia – Nintendo Switch OLED w polskich sklepach, smartfon vivo Y70 za 899 zł i limitowany kontroler Xbox Series

Promocje dnia 28 października
Mobile Switch Xbox Series Xbox Series S XOne

W dzisiejszych promocjach dnia znajdziecie ponownie dostępnego Nintendo Switch OLED w wersji białej, a także wielki powrót świetnego pada do Xbox Series w edycji limitowanej. Do tego niezły smartfon w tym bardziej niezłej cenie.

Dla każdego coś fajnego – szczególnie, jeżeli kolekcjonujecie limitowane edycje sprzętu do grania, polujecie na Switcha OLED czy szukacie dobrego „budżetowca” w roli smartfona.

Nintendo Switch OLED w polskich sklepach

W polskich popularnych elektromarketach ponownie możemy zakupić Nintendo Switch OLED. Nowa wersja konsoli od „wielkiego N” dostępna jest w cenie 1699 zł. Aktualnie możecie nabyć sprzęt w kolorze białym.

Smartfon vivo Y70 w promocji

Szukacie przenośnego urządzenia za niewielkie pieniądze? vivo Y70 wygląda więc jak coś przeznaczonego idealnie dla Was. Na pokładzie znajdziemy procesor snapdragon 665, 8 GB RAM i 128 GB pamięci wewnętrznej. Teraz za 899 zł.

Limitowany kontroler Xbox Series

Xbox obchodzi w tym roku 20-lecie swojej marki. Z tej okazji wypuszczone limitowane edycje sprzętu – padów i zestawów słuchawkowych. I nie da się ukryć, że to pierwsze prezentuje się naprawde elegancko.

Poniżej reszta ciekawych promocji dnia, w tym m.in. figurki kolekcjonerskie, oferty na Xbox Series X|S oraz gry wideo w promocji:

Po więcej świetnych ofert zapraszamy do naszego działu „Promocje„!

Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie