Kratos - God of War - PG

Michał Wieczorek

Od najmłodszych lat pasjonat game devu i największy w Polsce fanboy Nintendo. Oprócz tego hobbistycznie kolekcjonuje dużo niepotrzebnych, geekowskich gadżetów. Co drugi weekend student game designu.

0 komentarzy

Kratos stanął na ringu WWE. Takiego „cosplay’u” jeszcze nie grali

Na Planecie Gracza niejeden raz mogliście zobaczyć już wiele niesamowitych cosplay’ów. Dziś przychodzę do Was z kolejną ciekawą kreacją, która pojawiła się podczas WWE NXT Halloween Special. Jak Wam się podoba Kratos w takim wykonaniu?

W Boga Wojny wcielił się amerykański wrestler Tommaso Ciampa i trzeba przyznać, że jego wariacja na temat postaci Kratosa robi wrażenie. Jestem jednak praktycznie pewien, że nie ucharakteryzował się tak sam. Warto nadmienić, że nie jest to przełożenie postaci 1:1, a raczej Kratos wystylizowany na fana sportowca. Rzućcie okiem, jak efektownie wszedł na ring:

Nie obyło się także bez innych różnic, między innymi do zmiany koloru charakterystycznej w oryginale czerwonej farby ułożonej w znak omega. Być może jest to kwestia ewentualnych praw do wizerunku bohatera znanego z serii ekskluzywnej dla konsol PlayStation. Mimo to i w takiej formie całość prezentuje się świetnie. Na dodatek sylwetka Ciampy wydaje się być bardzo podobną do ciała Kratosa, a wrestler nawet nie musiał używać sztucznej brody.

A Wam jak się podoba Bóg Wojny w takim wydaniu? Mi przypadł do gustu i zdecydowanie chwalę pomysł na odwzorowanie właśnie tej postaci przez Tommaso.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się

2.8
Rated 2.8 out of 5
2.8 out of 5 stars (based on 72 reviews)
Excellent40%
Very good4%
Average2%
Poor1%
Terrible53%