Świetna reklama PlayStation 5 z okazji Ligi Mistrzów. Prawdziwy mecz niczym gra

playstation
PS5

Sony ma w tym roku naprawdę wyjątkowe reklamy w trakcie Ligi Mistrzów UEFA. Nakładki z PlayStation 5 na prawdziwych zawodników robią wrażenie.

Kreatywna reklama zawsze jest w cenie. Tym bardziej, gdy emitowana jest w trakcie tak istotnych wydarzeń, jak Liga Mistrzów UEFA.

PlayStation 5 reklamuje się dzięki piłce nożnej

Chyba nie ma nic fajniejszego w marketingu niż kreatywna reklama. A w tej kwestii Sony nie ma chyba sobie równych. Na przestrzeni lat reklamy różnych generacji PlayStation nierzadko szokowały, zaskakiwały lub wprawiały w osłupienie.

Japoński gigant od dawna wspiera Ligę Mistrzów, gdyż jest jej głównym sponsorem. W ten sposób reklamy firmy trafiają do milionów odbiorców na całym świecie, którzy wspólnie przeżywają piłkarskie emocje.

Niedawno pisaliśmy o niezwykle ciekawych i świetnie wykonanych reklamach, w których postacie z flagowych serii PlayStation przenoszone są do rzeczywistości za sprawą reklam transmitowanych w przerwach reklamowych. Kratos i Aloy na stadionie? To nie wszystko!

W sieci pojawiła się nowa reklama, tym razem znacznie bardziej kreatywna. Na krótkim wideo poniżej możemy zobaczyć prawdziwy mecz jakby wyjęty z gry wideo. Widzimy specyficzne nakładki na zawodników i sam ekran. Do tego na dole znajduje się wizualizacja DualSense, którego ruchy niemal doskonale odzwierciedlają zachowanie prawdziwych piłkarzy. Kojarzy się to z popularnymi na YouTubie filmikami poradnikowymi. Gracze wrzucają na ekran layout swojego pada, aby dokładnie pokazać, których przycisków używają. Sony zachęca tym samym do „odtworzenia tych goli na PlayStation 5”.

Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie