playstation
0 komentarzy

Świetna reklama PlayStation 5 z okazji Ligi Mistrzów. Prawdziwy mecz niczym gra

Sony ma w tym roku naprawdę wyjątkowe reklamy w trakcie Ligi Mistrzów UEFA. Nakładki z PlayStation 5 na prawdziwych zawodników robią wrażenie.

Kreatywna reklama zawsze jest w cenie. Tym bardziej, gdy emitowana jest w trakcie tak istotnych wydarzeń, jak Liga Mistrzów UEFA.

PlayStation 5 reklamuje się dzięki piłce nożnej

Chyba nie ma nic fajniejszego w marketingu niż kreatywna reklama. A w tej kwestii Sony nie ma chyba sobie równych. Na przestrzeni lat reklamy różnych generacji PlayStation nierzadko szokowały, zaskakiwały lub wprawiały w osłupienie.

Japoński gigant od dawna wspiera Ligę Mistrzów, gdyż jest jej głównym sponsorem. W ten sposób reklamy firmy trafiają do milionów odbiorców na całym świecie, którzy wspólnie przeżywają piłkarskie emocje.

Niedawno pisaliśmy o niezwykle ciekawych i świetnie wykonanych reklamach, w których postacie z flagowych serii PlayStation przenoszone są do rzeczywistości za sprawą reklam transmitowanych w przerwach reklamowych. Kratos i Aloy na stadionie? To nie wszystko!

W sieci pojawiła się nowa reklama, tym razem znacznie bardziej kreatywna. Na krótkim wideo poniżej możemy zobaczyć prawdziwy mecz jakby wyjęty z gry wideo. Widzimy specyficzne nakładki na zawodników i sam ekran. Do tego na dole znajduje się wizualizacja DualSense, którego ruchy niemal doskonale odzwierciedlają zachowanie prawdziwych piłkarzy. Kojarzy się to z popularnymi na YouTubie filmikami poradnikowymi. Gracze wrzucają na ekran layout swojego pada, aby dokładnie pokazać, których przycisków używają. Sony zachęca tym samym do „odtworzenia tych goli na PlayStation 5”.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się

2.8
Rated 2.8 out of 5
2.8 out of 5 stars (based on 72 reviews)
Excellent40%
Very good4%
Average2%
Poor1%
Terrible53%