Aktualizacja New World 1.0.4 zajmuje się sporymi problemami gry

New World - zrzut ekranu
PC

Nowa aktualizacja New World, 1.0.4, jest już dostępna do pobrania. Amazon skupił się w niej na poprawianiu problemów, które dokuczają graczom.

Twórcy usunęli początkową plaże Jesieniowieczni, aby gracze mogli łatwiej znaleźć się ze znajomymi, z którymi będą rozpoczynali wspólną rozgrywkę. W efekcie naszą przygodę rozpoczniemy w jednej z trzech pozostałych lokacji.

Patch wpłynął też na działanie jednego typu wyposażenia. Laski życia zostały zmodyfikowane i zmieniono w nich działanie Naprawczego dotyku oraz Błogiego dotyku.

Aktualizacja 1.03 poprawiała błąd, w wyniku którego niektóre kompanie utraciły swoje dochody z terytoriów lub z wypowiadanych wojen. Teraz wszystkie utracone środki powinny trafić do skarbców kompanii.

Aktualizacja New World 1.0.4 zajmuje się również poprawą stabilności i działania gry. Powinna ona teraz funkcjonować płynniej w trakcie większych potyczek, w tym wojen.

Zwiększono także limit żetonów frakcji. Dzięki temu gracze będą mogli zarabiać więcej żetonów. Limit zwiększono o 50% w przypadku każdej klasy.

Do tego wszystkiego dochodzą oczywiście poprawki mniejszych błędów i niedoskonałości. Pełną listę zmian w aktualizacji 1.04 możecie przeczytać na oficjalnej stronie gry.

Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie