Pluszowy pad DualSense - PG

Michał Wieczorek

Od najmłodszych lat pasjonat game devu i największy w Polsce fanboy Nintendo. Oprócz tego hobbistycznie kolekcjonuje dużo niepotrzebnych, geekowskich gadżetów. Co drugi weekend student game designu.

0 komentarzy

Pluszowy pad DualSense to idealny prezent dla Waszej gamerskiej połówki

Zbliżają się urodziny, ważne święto lub inna okoliczność? To najpewniej świetna okazja, by obdarować bliską osobę lubującą się w PlayStation własnoręcznie zrobionym prezentem. Oto pluszowy pad DualSense.

Ogromne zainteresowanie na Reddicie w ostatnim czasie budzi poniższe nagranie. Opublikował je użytkownik o nicku most_annoying_dude, który pisze, że otrzymał nowego pluszaka na urodziny od swojej dziewczyny. Ten wygląda jak kontroler DualSense, który jest dołączany do konsoli PS5.

Jak widać, partnerka redditora wykonała dla niego wierną kopię gamepada. Każdy z elementów został tutaj odwzorowany, wliczając w to d-pad, panel dotykowy, dwie gałki analogowe oraz specjalne przyciski znane z PlayStation. Nie zabrakło także logo wymienionej marki, choć to według mnie wypada najsłabiej. Mimo to, pluszowy pad prezentuje się naprawdę dobrze i aż chciałoby się samemu mieć taką sztukę u siebie w pokoju.

Na Planecie Gracza niejeden raz opisywałem większe bądź mniejsze „handmade’y” związane ze światem gamingu. Niedawno omawiałem m.in. świetną dioramę z Resident Evil Village, która przedstawia Lady Dimitrescu kąpiącą się w wannie pełnej krwi. Więcej na jej temat możecie przeczytać w tym miejscu.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się

2.8
Rated 2.8 out of 5
2.8 out of 5 stars (based on 72 reviews)
Excellent40%
Very good4%
Average2%
Poor1%
Terrible53%