Serial Wiedźmin w drugim sezonie ma otrzymać scenę, która podzieli fanów Triss i Yen

Serial Wiedźmin - bohaterki (w tym Triss i Yennefer) ze smutnymi minami
Filmy i seriale

Serial Wiedźmin już w grudniu otrzyma drugi sezon, którego masa fanów nie może się już doczekać. Jeśli przeciek jest prawdziwy, widzowie ujrzą scenę zbliżenia między Geraltem, a Triss.

Uwaga, dalsza część artykułu zawiera spoilery do pierwszego sezonu serialu Wiedźmin. Jeśli nie oglądaliście go jeszcze, czytacie tekst ze świadomością, że możecie popsuć sobie dobrą zabawę podczas seansu.

Nieujawnione źródła Redanian Intelligence donoszą, że w nadchodzących odcinkach netflixowy Geralt miałby uprawiać seks z Triss w Kaer Morhen. Być może jest to uwarunkowane tym, że Rzeźnik z Blaviken nie jest świadomy tego, że Yennefer wcale nie jest martwa. Możliwe, że druga z wymienionych czarodziejek jest świadoma stanu swojej miłosnej rywalki i po prostu wykorzystuje ten fakt. Byłoby to czymś w miarę spójnym z lore znanym z książek i gier. Przykładowo w pierwszej odsłonie produkcji od CD Projekt RED protagonista cierpi na amnezję, dzięki której zapomina o Yen, na czym zyskuje właśnie panna Merigold.

Serial Wiedźmin powróci do widzów z nowymi odcinkami na platformie Netflix już 17 grudnia 2021 roku. Bez wątpienia jest to jedna z najbardziej wyczekiwanych produkcji tego roku na wymienionej platformie.

Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie