CJ z GTA San Andreas, Opera GX na tle cmentarza dla graczy, zwiedzający muzeum Xbox

Michał Wieczorek

Od najmłodszych lat pasjonat game devu i największy w Polsce fanboy Nintendo. Oprócz tego hobbistycznie kolekcjonuje dużo niepotrzebnych, geekowskich gadżetów. Co drugi weekend student game designu.

0 komentarzy

DoGRYwka – pierwszy cmentarz dla graczy, darmowe muzeum Xbox i cosplay CJ-a z GTA SA

Opera GX rozwija się w dość nietypowym kierunku. Autorzy przeglądarki postanowili stworzyć pierwszy wirtualny cmentarz dla graczy. Spokojnie, dotyczy on osób żyjących, ale takich, które odeszły od klawiatury i nie ma się już z nimi kontaktu.

Xbox również wyszedł z pomysłem wartym uwagi. Przygotowano specjalne muzeum historii tej gamingowej marki, które każdy może zwiedzić za darmo. Wystarczy jedynie dostęp do internetu. To ogromna porcja wiedzy, w tym wielu ciekawostek na temat kształtowania się tego giganta branży.

Dziś odnaleźliśmy też przezabawny i jednocześnie bardzo dobrze wykonany cosplay CJ-a z GTA San Andreas. Autor nawet nagrał zabawne wideo, w którym zachowuje się jak bohater produkcji. Te oraz pozostałe newsy znajdziecie w składance poniżej.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się

2.9
Rated 2.9 out of 5
2.9 out of 5 stars (based on 63 reviews)
Excellent43%
Very good5%
Average2%
Poor1%
Terrible49%