Keanu Reeves i okładka Mortal Kombat 11

Michał Wieczorek

Od najmłodszych lat pasjonat game devu i największy w Polsce fanboy Nintendo. Oprócz tego hobbistycznie kolekcjonuje dużo niepotrzebnych, geekowskich gadżetów. Co drugi weekend student game designu.

0 komentarzy

Keanu Reeves w Mortal Kombat jako Neo lub John Wick? Aktor jest temu stanowczo przeciwny

Keanu Reeves, znany z głównych ról w serii Matrix i John Wick, a także z udzielenia twarzy i głosu dla Johnny’ego Silverhanda w Cyberpunk 2077, został zapytany o pojawienie się jego filmowych bohaterów w Mortal Kombat. Odpowiedź aktora może nieco zdziwić wielu jego fanów.

Keanu wystąpił jako gość najnowszego odcinka Explain This na kanale Esquire. Skomentował on wiele nagłówków newsów i artykułów dotyczących jego kariery. Jeden z nich dotyczył właśnie pojawienia się dwójki jego filmowych postaci w Mortal Kombat, gdyby to zależało od niego.

Gdyby to zależało ode mnie? Nie. Mortal Kombat jest niesamowity na tak wiele sposobów. Ale myślę, że, wiesz, Neo, John Wick… (…) oni robią swoje własne rzeczy, a Mortal Kombat robi swoje.

– powiedział Keanu Reeves

Mortal Kombat, John Wick oraz Matrix to franczyzy należące do Warner Bros. Nie dziwić nikogo powinno zestawienie tych marek obok siebie, a spotkanie się Neo lub Baby Yagi ze Scorpionem czy Sub-Zero tym bardziej wydaje się czymś ewentualnie możliwym do zrealizowania. Jak można było wyczytać ze wspomnianego nagłówka, sam Ed Boon, współtwórca wspomnianej gry, chciałby pojawienia się aktora właśnie obok morderczych wojowników. Szkoda, że aktor nie widzi takiego scenariusza.

Być może nie jest to możliwe z jeszcze jednego powodu. Jest szansa, że Keanu Reeves ma specjalną umowę z CD Projekt RED, która zakazywałaby udostępniania jego wizerunku w innych grach wideo po premierze Cyberpunka. Zaznaczę, że jest to tylko i wyłącznie mój domysł, choć wydaje mi się być dość prawdopodobnym.

Swoją drogą, Keanu Reeves za miesiąc powróci na wielki ekran przy premierze Matrix Zmartwychwstania. Dziś do sieci trafiły nowe plakaty tego filmu, które możecie znaleźć w tym miejscu. Trzeba przyznać, że robią wrażenie!

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się

2.8
Rated 2.8 out of 5
2.8 out of 5 stars (based on 72 reviews)
Excellent40%
Very good4%
Average2%
Poor1%
Terrible53%