Hitman 3 - zrzut ekranu

Jakub Stremler

Popkulturowy kombajn lubujący się w literaturze weird fiction, filmowych horrorach, dobrej muzyce i grach wszelkiego rodzaju. Po godzinach studiuje game design i pielęgnuje pasję do sportu.

0 komentarzy

Hitman 3 otrzyma szereg nowości. Ulepszenie grafiki, VR na PC i niespodzianki

Twórcy gry Hitman 3 potwierdzili, że przygotowują nowości dla najnowszych przygód Agenta 47. Zapowiedziano drugi rok wsparcia gry.

Przez następne kilkanaście miesięcy ujrzymy między innymi nowe mapy, historie, tryby i sposoby rozgrywki. To dość klasyczne dla ostatnich odsłon serii metody wspierania gry, ale i tak ucieszą posiadaczy Hitmana 3. Na tym jednak nie koniec.

Potwierdzono, że gra otrzyma wsparcie ray tracingu na komputerach osobistych. Nie wiemy jeszcze, kto będzie dostawcą technologii, ale sam fakt chęci jej dodania to jak najbardziej pozytywna wiadomość. Niektóre miejscówki z gry zdają się być wręcz idealne, aby zaprezentować możliwości ray tracingu.

Hitman 3 jest dostępny w specjalnej wersji na PlayStation VR, ale mamy też dobre wieści dla graczy, którzy posiadają grę i gogle wirtualnej rzeczywistości na PC. Tytuł otrzyma wsparcie VR na komputerach osobistych, choć nie potwierdzono jeszcze konkretnych VR-owych platform, na których zagramy.

Zaplanowano również pewną aktualizację-niespodziankę. Ma ona zadebiutować wiosną 2022 roku. Niestety, na ten moment nie podano żadnych szczegółów i takowe pojawią się nieco później.

Poniżej znajdziecie zwiastun drugiego roku wsparcia gry.

IO Interactive w międzyczasie przygotowuje grę z agentem 007 w roli głównej. Najnowsze informacje na jej temat znajdziecie w tym artykule.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się

2.8
Rated 2.8 out of 5
2.8 out of 5 stars (based on 72 reviews)
Excellent40%
Very good4%
Average2%
Poor1%
Terrible53%