Xbox Games with Gold grudzień 2021 - PG

Michał Wieczorek

Od najmłodszych lat pasjonat game devu i największy w Polsce fanboy Nintendo. Oprócz tego hobbistycznie kolekcjonuje dużo niepotrzebnych, geekowskich gadżetów. Co drugi weekend student game designu.

0 komentarzy

Games with Gold na grudzień 2021 oficjalnie. Nie macie tych gier? Musicie je nadrobić

Drodzy Czytelnicy, znamy już ofertę Games with Gold na grudzień 2021. Już za kilka dni wpadną w Wasze ręce pierwsze tytuły, które będziecie mogli ograć na Xbox One oraz na Xbox Series X i S.

Games with Gold na grudzień 2021

  • The Escapists 2 – od 1 do 31 grudnia
  • Tropico 5 Pentultimate Edition – od 16 grudnia do 15 stycznia
  • Orcs Must Die! – od 1 do 15 grudnia
  • Insanely Twisted Shadow Planet – od 16 do 31 grudnia

Co ciekawe, o pojawieniu się powyższych gier mówił dzisiejszy przeciek. Jak widać, kolejny raz powtarza się sytuacja, gdy po znalezieniu dobrego źródła można natrafić na wiarygodne „leaki” informacji.

Przyglądając się pozostałym tytułom, od razu stwierdzam, że są tu same gry warte ogrania. Znajdzie się tu coś dla fanów strategii, tower defense’ów, a także metroidvanii. Choć są to kilkuletnie gry, to jednak macie do czynienia z wybitnymi pozycjami, będącymi w większości „klasykami” swoich gatunków.

Przypominam, że GwG wchodzi także w skład Xbox Game Pass Ultimate, więc jeśli jesteście subskrybentami usługi na tym pułapie cenowym, także zgarniecie dostęp do tych 4 gamingowych ciekawostek. Szkoda byłoby przegapić taką okazję, jeżeli jeszcze nie mieliście możliwości zagrania w nadchodzące produkcje z Golda.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się

2.9
Rated 2.9 out of 5
2.9 out of 5 stars (based on 64 reviews)
Excellent42%
Very good5%
Average2%
Poor1%
Terrible50%