Niebezpieczna czarodziejka z Wiedźmina 2 na magicznym cosplay’u

Wiedźmin 2 - cosplay Sabriny Glevissig
PC X360

Świat serii Wiedźmin jest wypełniony ciekawymi postaciami. Autorki i autorzy cosplay’ów chętnie sięgają nawet po te mniej rozpoznawalne, jak na przykład Sabrina Glevissig.

CD Projekt podrzucił na Twitterze serii Wiedźmin ciekawy cosplay nawiązujący do drugiej części gry. Mira Ladovira wcieliła się w nim w Sabrinę Glevissig, czyli pewną niebezpieczną czarodziejkę.

Glevisigg rzuciła klątwę na króla Henselta za skazanie jej na spalenie na stosie. Wcześniej służyła jako jego doradczyni, jednak użyła „zakazanej broni”, co nie spodobało się królowi. Jej klątwa jest celem jednego z zadań pobocznych w Zabójcach Królów, w trakcie którego możemy pokonać jej ducha.

Sabrina jest też obecna w przygodzie do pierwszej części gry CD Projektu. Pojawia się również jako karta w Gwincie w Wiedźminie 3, a także w serialu Netflixa i rzecz jasna książkach Andrzeja Sapkowskiego. Powyższy cosplay nawiązuje jednak bezpośrednio do drugiej produkcji CD Projekt RED.

Jeśli macie ochotę sprawdzić inne cosplay’e ze świata Wiedźmina, niedawno na łamach naszego portalu pojawiło się zestawienie TOP 10 najlepszych propozycji okiem naszego redaktora. Znajdziecie je w tym miejscu.

Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie