Wiedźmin: Pogromca Potworów się rozwija. Na szlak wkroczą nowe maszkary

Wiedźmin: Pogromca Potworów - grafika z Leszym
Mobile

Spokko potwierdziło, że Wiedźmin: Pogromca Potworów wkrótce zyska pewne nowości. Do tytułu trafi niemała aktualizacja 1.1.0.

Patch zadebiutuje już jutro, 24 listopada na urządzeniach z systemami iOS i Android. Nowości będzie sporo i jeśli gracie w Pogromcę Potworów, warto się z nimi zapoznać przed premierą łatki.

Najważniejszą nowinką będą Tygodnie Potworów. To czasowe wyzwania podzielone na serie zadań z limitem czasowym. Zadania te będą dotyczyć różnych typów stworów, w tym tych całkowicie nowych.

A skoro już przy nowych stworach jesteśmy, takowe pojawią się w grze wraz z aktualizacją. Nie udostępniono pełnej listy, ale na poniższym zwiastunie znajdziecie zajawkę jednego z nich.

Wiedźmin: Pogromca Potworów inspiruje się Pokemon GO i innymi tytułami korzystającymi z technologii AR. W swoich wrażeniach pisałem, że produkcja Spokko ma spory potencjał, ale musi się odpowiednio rozwijać, aby podtrzymać zainteresowanie graczy. Miło widzieć, że tytuł jest aktualizowany. Mam nadzieję, że takie aktualizacje będą pojawiały się częściej.

Grę możecie pobrać ze sklepów Google Play i App Store. Jest dostępna za darmo, choć znajdziecie w niej mikropłatności.

Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie