Jarosław “pasha” Jarząbkowski stoczy walkę MMA. “Ten gość jest równie silny jak ja”

pasha biceps wypisuje autograf - PG
PC

Złota Piątka, Virtus.pro, Emeritos Banditos, a teraz MMA. Jarosław pasha Jarząbkowski dokłada właśnie kolejny kamień milowy w swojej karierze zawodowej. Niebawem mężczyzna stoczy swoją pierwszą oficjalną walkę w klatce.

Każdy bardziej zainteresowany sceną CS: GO gracz kojarzy, kim jest pasha. To wręcz ikona polskiego esportu, znana z niesamowitych zagrywek, poczuca humoru i bijącego od niego ciepła. Nigdy bym nie pomyślał, że zobaczę kiedyś Papę Bicepsa w walce na żywo, a jednak tak się stanie.

Przygotowuje się do walki w MMA. Parę polskich organizacji zaoferowało mi udział w walce celebrytów, ale miałem także wybór walki z kimś, kto robi to przez całe życie. W ciągu dwóch czy trzech miesięcy zobaczycie “gdzieś” Papito w klatce. Trenuję i na pewno będzie fajnie. Będę niczym reprezentant esportu w sporcie.

(…) Gość, z którym będę walczył, jest bardzo silny. To nie jest ktoś, kto po prostu leży na kanapie. Ten gość jest równie silny jak ja.

– powiedział pashaBiceps podczas wizyty w studiu V4 Future Sports Festival 2021

Z drugiej strony pasha znany jest również ze swojej silnie zbudowanej sylwetki. Niejeden raz można było usłyszeć o jego zdrowym trybie życia, w tym stałym chodzeniu na siłownię. Jestem ciekaw, z kim zmierzy się zawodnik, który kiedyś wraz ze swoimi kolegami z Virtus.pro zdobył tytuł mistrza świata w Counter Strike: Global Offensive.

Macie może jakieś propozycje lub pomysły? Zachęcam do podzielenia się nimi w komentarzach.

Michał Wieczorek
O autorze

Michał Wieczorek

Redaktor
Od najmłodszych lat pasjonat game devu i miłośnik gier Nintendo. Oprócz tego hobbistycznie kolekcjonuje dużo niepotrzebnych, geekowskich gadżetów. Co drugi weekend student game designu.
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie