pasha biceps wypisuje autograf - PG

Michał Wieczorek

Od najmłodszych lat pasjonat game devu i największy w Polsce fanboy Nintendo. Oprócz tego hobbistycznie kolekcjonuje dużo niepotrzebnych, geekowskich gadżetów. Co drugi weekend student game designu.

0 komentarzy

Jarosław „pasha” Jarząbkowski stoczy walkę MMA. „Ten gość jest równie silny jak ja”

Złota Piątka, Virtus.pro, Emeritos Banditos, a teraz MMA. Jarosław pasha Jarząbkowski dokłada właśnie kolejny kamień milowy w swojej karierze zawodowej. Niebawem mężczyzna stoczy swoją pierwszą oficjalną walkę w klatce.

Każdy bardziej zainteresowany sceną CS: GO gracz kojarzy, kim jest pasha. To wręcz ikona polskiego esportu, znana z niesamowitych zagrywek, poczuca humoru i bijącego od niego ciepła. Nigdy bym nie pomyślał, że zobaczę kiedyś Papę Bicepsa w walce na żywo, a jednak tak się stanie.

Przygotowuje się do walki w MMA. Parę polskich organizacji zaoferowało mi udział w walce celebrytów, ale miałem także wybór walki z kimś, kto robi to przez całe życie. W ciągu dwóch czy trzech miesięcy zobaczycie „gdzieś” Papito w klatce. Trenuję i na pewno będzie fajnie. Będę niczym reprezentant esportu w sporcie.

(…) Gość, z którym będę walczył, jest bardzo silny. To nie jest ktoś, kto po prostu leży na kanapie. Ten gość jest równie silny jak ja.

– powiedział pashaBiceps podczas wizyty w studiu V4 Future Sports Festival 2021

Z drugiej strony pasha znany jest również ze swojej silnie zbudowanej sylwetki. Niejeden raz można było usłyszeć o jego zdrowym trybie życia, w tym stałym chodzeniu na siłownię. Jestem ciekaw, z kim zmierzy się zawodnik, który kiedyś wraz ze swoimi kolegami z Virtus.pro zdobył tytuł mistrza świata w Counter Strike: Global Offensive.

Macie może jakieś propozycje lub pomysły? Zachęcam do podzielenia się nimi w komentarzach.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się

3
Rated 3 out of 5
3 out of 5 stars (based on 60 reviews)
Excellent45%
Very good3%
Average2%
Poor2%
Terrible48%