Skyrim Anniversary Edition z aktualizacją 1.001. Bethesda w końcu załatała krytyczny błąd

Skyrim - scena z intra gry
PC PS4 PS5 Xbox Series Xbox Series S XOne

Premiera Skyrim Anniversary Edition spotkała się z pewnymi problemami. Bethesda musiała jak najszybciej wypuścić łatkę, która naprawiła błąd uniemożliwiający rozgrywkę.

Nowe wydanie legendarnego Skyrima nie jest tak kontrowersyjne, jak Battlefield 2042, ale i tak nie brakowało drobnych problemów.

Skyrim Anniversary Edition z ważną łatką

TES V: Skyrim w najnowszej, dopiero co wydanej kolekcji, jest tak naprawdę najbardziej bogatym doświadczeniem, z jakim możemy obcować. Tytuł dostał całe mnóstwo poprawek i nowości. Doczekaliśmy się mechaniki łowienia ryb, nowego questa, wielu poprawek graficznych i gameplayowych.

Niestety, nie obeszło się bez problemów. Niektórzy gracze zaczęli zgłaszać bug w postaci czarnego ekranu, przez który nie dało się przejść. Ta swoista nicość mogła być spowodowana problemami z wcześniejszymi modami do poprzedniej wersji gry. Szybko jednak okazało się, że usterka dotyka również graczy na konsolach. Bethesda obiecała, że szybko coś z tym zrobi.

Deweloperzy dotrzymali słowa i właśnie dostaliśmy nową aktualizację oznaczoną numerkiem 1.001.

Aktualizacja 1.001 naprawia:

  • niektóre drzwi w Rielle, które nie otwierały się tak, jak powinny;
  • rosyjskie i polskie napisy, które wcześniej wyświetlały niepoprawny tekst;
  • złe napisy w menu levelowania po niemiecku i francusku;
  • “czarny ekran”, który uniemożliwiał niektórym rozgrywkę.

Bardzo cieszy nas tak szybka reakcja twórców. Mamy jednak nadzieję, że w grze nie pojawi się więcej tak istotnych i dotkliwych błędów.

Artur Łokietek
O autorze

Artur Łokietek

Redaktor
Zamknięty w horrorach lat 80. specjalista od seriali, filmów i wszystkiego, co dziwne i niespotykane, acz niekoniecznie udane. Pała szczególnym uwielbieniem do dobrych RPG-ów i wciągających gier akcji. Ekspert od gier z dobrą fabułą, ale i koneser tych z gorszą. W przeszłości miłośnik PlayStation, obecnie skupiający się przede wszystkim na PC i relaksie przy Switchu.
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie