Need for Speed w Amazon Prime Gaming

Jakub Stremler

Popkulturowy kombajn lubujący się w literaturze weird fiction, filmowych horrorach, dobrej muzyce i grach wszelkiego rodzaju. Po godzinach studiuje game design i pielęgnuje pasję do sportu.

0 komentarzy

Amazon Prime Gaming na grudzień 2021 oficjalnie. Zgarniemy świetne gry, w tym polski hit

Potwierdzono ofertę Amazon Prime Gaming na grudzień 2021. Do zgarnięcia „za darmo” będzie kilka świetnych gier na komputery osobiste.

Tytuły zmierzające do graczy w grudniu prezentują się następująco:

  • Need For Speed: Hot Pursuit Remasterd
  • Frostpunk
  • Footbal Manager 2021
  • Morkredd
  • Journey to the Savage Planet
  • Spellcaster University

O tym, że jedną z grudniowych produkcji w ofercie Prime Gaming będzie Need For Speed: Hot Pursuit Remasterd wiemy już od początku listopada. W 2022 roku mamy otrzymać kolejne gry od Electronic Arts w ramach oferty. Dodatkowo pojawią się inne bonusy do gier EA, w tym do Battlefield 2042.

Oferta Amazon Prime Gaming na grudzień 2021 zdaje według mnie egzamin. W zestawie otrzymujemy szereg świetnych gier. Jeśli nie ograliście któregoś z oferowanych tytułów, moim zdaniem każdy z nich jest wart uwagi.

Pamiętajcie też, że w grudniu zgarniemy kolejne bonusy do gier takich jak New World, Apex: Legends, FIFA 22, Rainbow Six Siege czy League of Legends. Prezentów będzie niemało i każdy znajdzie coś dla siebie.

Przypominam również, że jeszcze można odbierać gry z oferty Amazon Prime Gaming na listopad. Pełną listę oferowanych produkcji znajdziecie w tym artykule.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się

2.8
Rated 2.8 out of 5
2.8 out of 5 stars (based on 67 reviews)
Excellent40%
Very good4%
Average2%
Poor2%
Terrible52%