Ten cosplay CJ-a z GTA San Andreas ma już ponad 11 tysięcy polubień. Nie dało się go zrobić lepiej

GTA San Andreas meme
PC PS2 PS4 PS5 X360 Xbox Series Xbox Series S XOne

Cosplay potrafi niejeden raz zaskoczyć i tak właśnie stało się, gdy pierwszy raz zobaczyłem pracę pewnego gracza. Trzeba przyznać, że CJ z GTA San Andreas został przez niego odtworzony perfekcyjnie.

Na Reddicie od wczoraj poniższa praca zebrała ponad 11 600 polubień, a to musi o czymś świadczyć. Zamieścił ją tyrin1515, który postanowił także wystąpić w jednym z TikToków właśnie jako CJ. Co jak co, ale poczucia humoru nie można mu odmówić.

GTA San Andreas - CJ - cosplay - PG
Źródło: Reddit

Ciężko nie wspomnieć o przywiązaniu do szczegółów. Obcisła biała koszulka na ramiączkach? Jest. Jeansowe spodnie? Oczywiście. Bielizna wystająca ponad pasek? Tego też nie zabrakło. Carl Johnson jak z GTA San Andreas. Rzućcie jeszcze okiem na wspomniane wcześniej nagranie:

@turtlebeach

Cheat codes in real life ….. #turtlebeach #gta #gta5 #gtasanandreas #rockstar #nostalgia #funny #fyp #gaming #gamer #cosplay #playstation #xbox #nintendo

♬ оригинальный звук – GTA

Redditor zgarnia ode mnie sporego plusa, ponieważ maksymalnie wykorzystał potencjał tego, co mógł zrobić ze swoim cosplay’em. Choć ten nie należy do najdroższych i najbardziej czasochłonnych, świetnie pokazuje, jak przy niskim nakładzie pracy można stworzyć coś naprawdę ciekawego.

Na łamach Planety Gracza często poruszany jest temat odtwarzania postaci z popkultury. Jednym z takich nieco zabawniejszych przykładów jest strój fana Nintendo, który przebrał się za działającego Game Boy’a. Więcej na ten temat możecie przeczytać w tym miejscu.

Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie