eFootball 2022 - Konami - Ronaldo strzela gola - PG

Michał Wieczorek

Od najmłodszych lat pasjonat game devu i największy w Polsce fanboy Nintendo. Oprócz tego hobbistycznie kolekcjonuje dużo niepotrzebnych, geekowskich gadżetów. Co drugi weekend student game designu.

1 komentarz

Konami po cichu dokonuje zmian w rozwoju eFootball 2022. Jednych ucieszą, drugich zasmucą

Stan premierowy eFootball 2022 na pewno do najlepszych w historii gier nie należy. Prędzej można by zestawić tytuł w skrajnie innym rankingu. Wygląda na to, że Konami zmieniło swoje plany odnośnie dalszego wsparcia swojej produkcji. Czy ktoś czekał na wersje mobilne?

Jeśli wejdziecie na Twittera, a następnie w hasztag eFootball2022, zostaniecie zalani postami o tym, że twórcy gry usunęli ze swojej strony informacje na temat planów dostarczenia jej także na urządzenia z iOS i Androidem na pokładzie.

Jak widać, informacje o eFootball 2022 w ramach wydania „na mobilkach” uległy zmianie. Można w takim przypadku domyślać się, że deweloperzy skupili swoje siły na platformach, na które wydali już produkcję.

Jeszcze niedawno informowałem o tym, że znacznie opóźniono premierę na urządzeniach z Androidem/iOS. Być może po ponownym ocenieniu sprawy, Konami zdecydowało się zrezygnować z części planów, aby móc dostarczyć na czas wyczekiwaną aktualizację z nową zawartością.

Będziecie ubolewać nad brakiem pozycji na telefonach i tabletach? A może bardziej cieszycie się z ewentualnie lepszego poprawienia gry na PC i konsolach?

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się

2.8
Rated 2.8 out of 5
2.8 out of 5 stars (based on 72 reviews)
Excellent40%
Very good4%
Average2%
Poor1%
Terrible53%