Gracze Battlefield 2042 odtworzyli „zabawę” ze Squid Game

Battlefield 2042 i Squid Game
PC PS4 PS5 Xbox Series Xbox Series S XOne

W swojej recenzji Battlefield 2042 pisałem, że tryb Portal ma wiele możliwości i z czasem będzie zyskiwał coraz to ciekawsze tryby zabawy. Nie spodziewałem się jednak, że jeden z nich będzie niczym żywcem wyjęty ze Squid Game od Netflixa.

Tryb autorstwa youtuberów TWOANGRYGAMERSYT to swoista adaptacja Red Light Green Light z koreańskiego serialu. Gracze trafiają na mapę i każdy z nich otrzymuje snajperkę z jednym nabojem oraz nóż. Kiedy pojawi się komunikat o „zielonym sygnale”, gracze mogą swobodnie poruszać się po mapie, ale nie mogą strzelić. Natomiast kiedy pojawi się „czerwony sygnał”, stają w miejscu i mogą na siebie zapolować.

Poniżej znajdziecie materiał z rozgrywki rzeczonego trybu. Jak widać, działa on całkiem sprawnie i trzeba przyznać, że faktycznie przypomina swój odpowiednik z serialu.

Squid Game to fenomen i nie zdziwię się, jeśli w Battlefield 2042 Portal pojawią się inne tryby inspirowane tym widowiskiem. Potencjał jest ogromny i nawet samo Red Light Green Light jest dobrym materiałem źródłowym do stworzenia kilku różnych wariantów rozgrywki.

BF2042 zadebiutował 19 listopada. Gra ukazała się na PC, PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One i Xbox Series X oraz S.

Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie