Promocje dnia – zestawy z Xbox Series X i PlayStation 5 oraz Marvel’s Spider-Man na PS4/PS5 za 69,90 zł

promocje dnia 23 listopada
PS4 PS5 Xbox Series Xbox Series S

Witamy w dzisiejszych promocjach dnia. Black Week trwa, a dziś znaleźliśmy najbardziej opłacalne warianty konsol. Do tego świetny Spider-Man taniej.

Skusiliście się już na coś z okazji Black Friday? Koniecznie dajcie nam znać w komentarzach! My przygotowaliśmy szereg innych, wartych uwagi ofert.

Xbox Series X w zestawie

Xbox Series X w zestawie z trzema grami (SW Squadrons, Plants vs. Zombies Battle for Neighborville oraz FIFA 22) a do tego słuchawki! Cena? 2799,06 zł o ile spełnicie określone warunki. Szczegóły poniżej.

Marvel’s Spider-Man na PS4 i PS5

Spider-Man od studia Insomniac okazał się prawdziwą gratką dla fanów „pajączka” i całego Marvela w ogóle, który do tej pory nie miał zbyt różowo na poletku gier wideo. Aktualnie grę znajdziecie w promocji.

PlayStation 5 zestawie

Konsola PlayStation 5 + kontroler DualSense czarny + FIFA 22 + Ghost of Tsushima + PlayStation Plus na 90 dni wyceniono na 3399 zł. Dobry zestaw na początek przygód ze sprzętem od Sony dostępny jest w Avans.

Oprócz tego reszta atrakcyjnych ofert z dziś – m.in. wiele gier w promocji, mnóstwo sprzętu oraz gamingowe laptopy od 3149 zł:

Pamiętajcie także, aby regularnie odwiedzać nasz dział „Promocje„! Szczególnie teraz, gdy za rogiem Black Friday.

Artur Łokietek
O autorze

Artur Łokietek

Redaktor
Zamknięty w horrorach lat 80. specjalista od seriali, filmów i wszystkiego, co dziwne i niespotykane, acz niekoniecznie udane. Pała szczególnym uwielbieniem do dobrych RPG-ów i wciągających gier akcji. Ekspert od gier z dobrą fabułą, ale i koneser tych z gorszą. W przeszłości miłośnik PlayStation, obecnie skupiający się przede wszystkim na PC i relaksie przy Switchu.
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie