World War 3 - żołnierze

Jakub Stremler

Popkulturowy kombajn lubujący się w literaturze weird fiction, filmowych horrorach, dobrej muzyce i grach wszelkiego rodzaju. Po godzinach studiuje game design i pielęgnuje pasję do sportu.

3 komentarze

World War 3 rzuca rękawice Battlefield 2042 na zwiastunie. Wkrótce sprawdzimy nową wersję gry

World War 3 zostało zaprezentowane na nowiutkim zwiastunie. Drugie wcielenie polskiej produkcji studia The Farm 51 wkrótce otrzyma zamkniętą wersję beta.

Testy gry ruszą 25 listopada bieżącego roku. Nowa wersja World War 3 wzbogaci się o wiele nowości i usprawnień, o których pisaliśmy w tym artykule. Twórcy chcą ponownie zachęcić do siebie graczy, choć według mnie nieco utrudnili sobie zadanie wydając ponownie WW3 niedługo po premierach Battlefield 2042 i nowego Call of Duty.

Zwiastun pokazuje kwintesencję gry, czyli dynamiczną akcję, taktyczne starcia, a także… pewną sytuację znamienitą dla niektórych produkcji wieloosobowych. Zobaczcie sami.

Najtańszy pakiet pozwalający na dostęp do zamkniętej bety kosztuje 13 euro i poza samą grą oferuje nam też parę bonusów – emblemat broni i „identyfikację”. Droższe pakiety gwarantują między innymi dostęp do przepustki bojowej, schematy operatorów i uzbrojenia, a także wirtualną walutę.

Póki co World War 3 pojawi się tylko i wyłącznie na PC. Tytuł ma trafić do wszystkich graczy w ramach otwartej bety już w marcu przyszłego roku. Wtedy to gra będzie oferowana całkowicie za darmo, ale znajdziemy w niej mikropłatności.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się

2.8
Rated 2.8 out of 5
2.8 out of 5 stars (based on 72 reviews)
Excellent40%
Very good4%
Average2%
Poor1%
Terrible53%