0 komentarzy

Jak wygląda mobilne GTA The Trilogy The Definitive Edition? Fan twierdzi, że zna odpowiedź

GTA The Trilogy The Definitive Edition okazało się bardzo negatywnie przyjętą grą na konsole i PC, dlatego cała nadzieja w wersji na smartfony. Jeden z fanów uważa, że znalazł ustawienia właściwe dla wersji mobilnej.

Groove Street Games specjalizuje się w kwestii konwersji mobilnych, jesteśmy więc dobrej myśli.

GTA The Trilogy The Definitive Edition mobile – ładnie czy nie?

Najnowsze odświeżenie GTA The Trilogy okazało się bolesnym ciosem dla graczy, jak i samych twórców oraz oryginalnych autorów dzieła. Fani uważają, że tak popularna i legendarna seria nie zasługuje na to, co dostaliśmy. Trzy odrestaurowane części Grand Theft Auto są pełne bugów, błędów oraz problemów. W zasadzie mają wszystko to, czego nie powinno być obecnego w grze. Szczególnie że to tylko remaster.

Niemniej fani sami naprawiają pozycję i liczą, że Rockstar niedługo zrobi to samo. Choć wersja na PC i konsole została mocno skrytykowana, pozostaje nam edycja na smartfony, która ukazać się ma nieco później. Być może tutaj twórcy zabłysną i pokażą, na co ich stać.

Jeden z fanów dokopał się do plików konfiguracyjnych, które rzekomo odpowiadają za to, jak gra ma wyglądać w wersji mobilnej, a konkretnie – w wersji na iOS. Oczywiście jest to dość luźne zaprezentowanie tematu, a sama gra może wyglądać nawet lepiej – w końcu dzisiejsze tablety i niektóre smartfony to dość potężne urządzenia. Nie da się jednak ukryć, że nawet teraz wygląda to… zachęcająco.

Osobną kwestią pozostaje optymalizacja. Ta w wersji na konsole, PC, a już szczególnie Nintendo Switch kuleje. Jeżeli twórcom nie uda się uzyskać stabilnej liczby klatek, nawet ładna grafika na niewielkich ekranach nie pomoże. Czekamy na oficjalne materiały i (najlepiej) gameplay.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się

3
Rated 3 out of 5
3 out of 5 stars (based on 60 reviews)
Excellent45%
Very good3%
Average2%
Poor2%
Terrible48%