Jak wygląda mobilne GTA The Trilogy The Definitive Edition? Fan twierdzi, że zna odpowiedź

Jak wygląda mobilne GTA The Trilogy The Definitive Edition? Fan twierdzi, że zna odpowiedź
Mobile

GTA The Trilogy The Definitive Edition okazało się bardzo negatywnie przyjętą grą na konsole i PC, dlatego cała nadzieja w wersji na smartfony. Jeden z fanów uważa, że znalazł ustawienia właściwe dla wersji mobilnej.

Groove Street Games specjalizuje się w kwestii konwersji mobilnych, jesteśmy więc dobrej myśli.

GTA The Trilogy The Definitive Edition mobile – ładnie czy nie?

Najnowsze odświeżenie GTA The Trilogy okazało się bolesnym ciosem dla graczy, jak i samych twórców oraz oryginalnych autorów dzieła. Fani uważają, że tak popularna i legendarna seria nie zasługuje na to, co dostaliśmy. Trzy odrestaurowane części Grand Theft Auto są pełne bugów, błędów oraz problemów. W zasadzie mają wszystko to, czego nie powinno być obecnego w grze. Szczególnie że to tylko remaster.

Niemniej fani sami naprawiają pozycję i liczą, że Rockstar niedługo zrobi to samo. Choć wersja na PC i konsole została mocno skrytykowana, pozostaje nam edycja na smartfony, która ukazać się ma nieco później. Być może tutaj twórcy zabłysną i pokażą, na co ich stać.

Jeden z fanów dokopał się do plików konfiguracyjnych, które rzekomo odpowiadają za to, jak gra ma wyglądać w wersji mobilnej, a konkretnie – w wersji na iOS. Oczywiście jest to dość luźne zaprezentowanie tematu, a sama gra może wyglądać nawet lepiej – w końcu dzisiejsze tablety i niektóre smartfony to dość potężne urządzenia. Nie da się jednak ukryć, że nawet teraz wygląda to… zachęcająco.

Osobną kwestią pozostaje optymalizacja. Ta w wersji na konsole, PC, a już szczególnie Nintendo Switch kuleje. Jeżeli twórcom nie uda się uzyskać stabilnej liczby klatek, nawet ładna grafika na niewielkich ekranach nie pomoże. Czekamy na oficjalne materiały i (najlepiej) gameplay.

Artur Łokietek
O autorze

Artur Łokietek

Redaktor
Zamknięty w horrorach lat 80. specjalista od seriali, filmów i wszystkiego, co dziwne i niespotykane, acz niekoniecznie udane. Pała szczególnym uwielbieniem do dobrych RPG-ów i wciągających gier akcji. Ekspert od gier z dobrą fabułą, ale i koneser tych z gorszą. W przeszłości miłośnik PlayStation, obecnie skupiający się przede wszystkim na PC i relaksie przy Switchu.
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie