Horizon Forbidden West - zrzut ekranu

Jakub Stremler

Popkulturowy kombajn lubujący się w literaturze weird fiction, filmowych horrorach, dobrej muzyce i grach wszelkiego rodzaju. Po godzinach studiuje game design i pielęgnuje pasję do sportu.

0 komentarzy

Horizon Forbidden West ma zachwycić światem. Ciekawy pomysł Guerilla Games

Horizon Forbidden West zbliża się do wyczekiwanego przez wielu graczy debiutu. Guerilla Games pochwaliło się niedawno tym, że zamierza stworzyć bardzo wciągający świat i ma do tego świetne predyspozycje.

Okazuje się, że Guerilla ma osobny zespół wewnątrz studia, który nazwano Living World. Jak sama nazwa wskazuje, odpowiada on za dopilnowanie, aby przedstawiony świat był wiarygodny i sensowny.

Kiedy przemierzasz Zakazany Zachód, wszystko powinno sprawiać wrażenie, że należy do tego miejsca. Zespół Living World w Guerrilla pracuje nad tymi aspektami gry, które sprawiają, że świat wydaje się autentyczny i żywy: plemiona, osady i ludzie w nich żyjący. Za wszystkim, co umieszczamy w świecie gry, stoi jakaś intencja.

– powiedział Espen Sogn, Lead Living World Designer gry

Choć osobne zespoły odpowiadające za tworzenie światów gier nie są niczym nowym, ciekawy jest fakt, że w szeregach Guerilla Games istnieje osobny oddział odpowiedzialny za uwiarygodnienie świata. I dobrze, bo w Zero Dawn miałem wrażenie, jakbym przemierzał całkowicie wymarłą krainę. Nawet zaludnione miasto sprawiało wrażenie w pewien sposób pustego i sztucznego. To świetne, że Horizon Forbidden West ma pokazać nową jakość odwiedzanych miejscówek.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się

2.8
Rated 2.8 out of 5
2.8 out of 5 stars (based on 72 reviews)
Excellent40%
Very good4%
Average2%
Poor1%
Terrible53%