The Last of Us Part II jako FPS. Fan stworzył genialny zwiastun

the last of us part ii jako fps
PS4 PS5

Fan odtworzył zwiastun The Last of Us Part II tak, jakby gra miała być niezwykle immersyjnym FPS-em. Trzeba przyznać, że krótkie wideo robi wrażenie.

Aż chciałoby się zagrać w tytuł od Naughty Dog, który byłby FPS-em…

Gdyby The Last of Us Part II było FPS-em

Czasami zastanawiam się, ile fantastycznych pozycji moglibyśmy dostać od Naughty Dog, gdyby studio robiło również gry FPP. Oczywiście nie twierdzę, że TLoU czy Uncharted są złe przez TPP, ale to jednak pierwsza osoba jest w stanie jeszcze bardziej pogłębić immersję, której w grach od tego dewelopera i tak nie brakuje. Choć twórcy niejednokrotnie twierdzili, że chętnie wzięliby się za inną kamerę, nie mamy konkretnych oficjalnych informacji w tej sprawie.

Jeżeli jednak również chcielibyście sprawdzić jak TLoU II wypadłoby jako FPS – mamy coś dla Was. Jeden z fanów produkcji wykorzystał moda i stworzył zwiastun gry właśnie w wersji pierwszoosobowej. Co ciekawe, kamera nie jest tutaj “przypięta” do jednej postaci, a raczej dynamicznie przełącza się między nimi. Dzięki temu mamy naprawdę fantastyczny, pełen wielu różnych kadrów filmik.

Warto też wspomnieć, że jeżeli macie wrażenie “gdzieś to już widziałem” – nie mylicie się. Całość jest praktycznie idealnym odwzorowaniem “story trailera” z 2020 roku. Poniżej znajdziecie oryginał.

Nie zdziwiłbym się, gdyby Naughty Dog odezwało się do tego twórcy, aby montował im zwiastuny. Autor ewidentnie “umie w montaż” i dzięki temu nawet dość statyczna kamera FPP wydaje się niezwykle dynamicznym i różnorodnym narzędziem.

Artur Łokietek
O autorze

Artur Łokietek

Redaktor
Zamknięty w horrorach lat 80. specjalista od seriali, filmów i wszystkiego, co dziwne i niespotykane, acz niekoniecznie udane. Pała szczególnym uwielbieniem do dobrych RPG-ów i wciągających gier akcji. Ekspert od gier z dobrą fabułą, ale i koneser tych z gorszą. W przeszłości miłośnik PlayStation, obecnie skupiający się przede wszystkim na PC i relaksie przy Switchu.
Advertisement
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie