the last of us part ii jako fps
0 komentarzy

The Last of Us Part II jako FPS. Fan stworzył genialny zwiastun

Fan odtworzył zwiastun The Last of Us Part II tak, jakby gra miała być niezwykle immersyjnym FPS-em. Trzeba przyznać, że krótkie wideo robi wrażenie.

Aż chciałoby się zagrać w tytuł od Naughty Dog, który byłby FPS-em…

Gdyby The Last of Us Part II było FPS-em

Czasami zastanawiam się, ile fantastycznych pozycji moglibyśmy dostać od Naughty Dog, gdyby studio robiło również gry FPP. Oczywiście nie twierdzę, że TLoU czy Uncharted są złe przez TPP, ale to jednak pierwsza osoba jest w stanie jeszcze bardziej pogłębić immersję, której w grach od tego dewelopera i tak nie brakuje. Choć twórcy niejednokrotnie twierdzili, że chętnie wzięliby się za inną kamerę, nie mamy konkretnych oficjalnych informacji w tej sprawie.

Jeżeli jednak również chcielibyście sprawdzić jak TLoU II wypadłoby jako FPS – mamy coś dla Was. Jeden z fanów produkcji wykorzystał moda i stworzył zwiastun gry właśnie w wersji pierwszoosobowej. Co ciekawe, kamera nie jest tutaj „przypięta” do jednej postaci, a raczej dynamicznie przełącza się między nimi. Dzięki temu mamy naprawdę fantastyczny, pełen wielu różnych kadrów filmik.

Warto też wspomnieć, że jeżeli macie wrażenie „gdzieś to już widziałem” – nie mylicie się. Całość jest praktycznie idealnym odwzorowaniem „story trailera” z 2020 roku. Poniżej znajdziecie oryginał.

Nie zdziwiłbym się, gdyby Naughty Dog odezwało się do tego twórcy, aby montował im zwiastuny. Autor ewidentnie „umie w montaż” i dzięki temu nawet dość statyczna kamera FPP wydaje się niezwykle dynamicznym i różnorodnym narzędziem.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się

2.8
Rated 2.8 out of 5
2.8 out of 5 stars (based on 72 reviews)
Excellent40%
Very good4%
Average2%
Poor1%
Terrible53%