Games with Gold na grudzień 2021 - logo
0 komentarzy

Games with Gold na grudzień 2021 wyciekło przed oficjalnym ogłoszeniem

Wychodzi na to, że poznaliśmy Games with Gold na grudzień 2021 roku. Jeden z internautów, który słynie z celności w swoich przeciekach, podzielił się nowym zestawieniem gier.

W grudniu możemy spodziewać się paru bardzo ciepło przyjętych pozycji.

Games with Gold grudzień 2021 nieoficjalnie

Games with Gold jest dość atrakcyjną ofertą od Xbox, która jednak stanowi zazwyczaj miły dodatek do swojego „starszego braciszka”, czyli Game Pass. Niemniej gracze mają okazję co miesiąc poznawać mniejsze, ale także nieźle przyjęte tytuły. Tutaj znajdziecie gry udostępnione dla graczom na listopad.

Być może poznaliśmy zestawienie grudniowego Games with Gold, zanim jeszcze Microsoft oficjalnie ogłosił nowe pozycje w ofercie. Raczej nie mamy co spodziewać się jakiś wybitnych hitów AAA, ale miło spędzimy czas przy nieco bardziej „indyczych” produkcjach.

Zestawienie na grudzień 2021 zapowiada się następująco:

  • The Escapists 2 (1 – 31 grudnia)
  • Tropico 5 Penultimate Edition (16 grudnia – 15 stycznia)
  • Orcs Must Die! (1 – 15 grudnia)
  • Insanely Twisted Shadow Planet (16 – 31 grudnia)

Za przeciek odpowiada użytkownik o pseudonimie Billbill-Kun, który podzielił się zestawieniem na Dealabs. Warto podkreślić, że wcześniej celnie przewidział on PS Plus na wrzesień, październik i listopad. W pewien sposób możemy więc stwierdzić, że zna się na rzeczy.

Zdecydowanie najciekawiej wygląda Tropico 5 Penultimate Edition, czyli najbardziej kompletna edycja tej strategii z dwoma dodatkami. Tytuł został dobrze przyjęty i z pewnością zadowoli wszelkich fanów strategii i ekonomii. Orcs Must Die! to z kolei udana wariacja tower defense, zaś Escapists 2 i Insanely Twisted Shadow Planet są (albo raczej „były”, a przynajmniej w kontekście ITSP) niezwykle popularnymi grami indie.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się

2.8
Rated 2.8 out of 5
2.8 out of 5 stars (based on 72 reviews)
Excellent40%
Very good4%
Average2%
Poor1%
Terrible53%