DoGRYwka - Nowa gra Naughty Dog, cosplay Triss, logo PS Plus

Michał Wieczorek

Od najmłodszych lat pasjonat game devu i największy w Polsce fanboy Nintendo. Oprócz tego hobbistycznie kolekcjonuje dużo niepotrzebnych, geekowskich gadżetów. Co drugi weekend student game designu.

0 komentarzy

DoGRYwka – tani PS Plus na rok, nowa gra Naughty Dog i ognisty cosplay Triss

Prezes studia Naughty Dog w nietypowy sposób ogłosił prace nad nową grą. W tak nietypowy, że masa osób po prostu mogła to przeoczyć. Nie jestem pewien, czy po prostu pochwalenie się tym w social mediach, to dobry sposób na ogłaszanie tak ważnej rzeczy.

Czy są na sali fani Wiedźmina 3? Po prostu musicie zobaczyć fenomenalny cosplay Triss, który świetnie oddaje cechy czarodziejki. Jest zmysłowo, ale to jak najbardziej wpisuje się w ramy pierwowzoru. Fenomenalna robota świetnej modelki i fotografki, którą warto zobaczyć.

Planujecie zakupić dostęp do usługi PS Plus na najbliższe 12 miesięcy? Skorzystajcie ze specjalnego kodu rabatowego, aby zaoszczędzić nawet 67 zł. Te i pozostałe newsy znajdziecie w składance poniżej:

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się

2.8
Rated 2.8 out of 5
2.8 out of 5 stars (based on 67 reviews)
Excellent40%
Very good4%
Average2%
Poor2%
Terrible52%