Wiedźmin 3 - Triss Cosplay Stormborncat - czarodziejka w bieliźnie ogląda turkusową suknię

Michał Wieczorek

Od najmłodszych lat pasjonat game devu i największy w Polsce fanboy Nintendo. Oprócz tego hobbistycznie kolekcjonuje dużo niepotrzebnych, geekowskich gadżetów. Co drugi weekend student game designu.

2 komentarze

Triss z Wiedźmina 3 w ognistym cosplay’u. Geralt, lepiej tu prędko przyjdź

Wiem, że bardzo lubicie dobry cosplay na podstawie gry Wiedźmin 3: Dziki Gon, dlatego przychodzę do Was z jeszcze jedną propozycją. Dawno nie widziałem fotografii tak dobrze oddających charakter i umiejętności Triss.

W jedną z wielu miłości Geralta z Rivii wcieliła się cosplayerka Stormborncat, a za wykonanie tych niesamowitych zdjęć fotografka odpowiada Kristina Borodkina. Zobaczcie, jak poradziły sobie panie w tym duecie. Co jak co, ale ta kooperacja wypadła po prostu znakomicie.

Triss Cosplay Stormborncat - czarodziejka tworzy czarodziejską kulę, jakby szykowała się na walkę
Triss Cosplay Stormborncat - czarodziejka usiadła na łóżku i ślepo patrzy w przestrzeń
Wiedźmin 3 - Triss Cosplay Stormborncat - czarodziejka rozbiera się w sypialni

Szczególnie podoba mi się oddanie na każdym z tych 4 kadrów cech Triss. Na pierwszym od góry widać, że bohaterka jest mistrzynią magicznych zdolności. Następnie zdjęcia ukazują jej zmysłowość, którą zawsze można było zobaczyć w obecności Geralta. Sporym plusem jest jeszcze sceneria, którą bogato wyposażono w najróżniejsze elementy. Te wyglądają, jakby były prosto wyciągnięte z gry.

A Wam jak się podoba ta kreacja? Zgadzacie się ze mną, że świetnie oddaje Triss?

Na łamach PlanetaGracza.pl znajdziecie wiele więcej rewelacyjnego cosplay’u, nie tylko z Wiedźmin 3: Dziki Gon. Wszystkie pozostałe teksty z tej kategorii znajdziecie w tym miejscu. Sprawdźcie, czy coś jeszcze wpadnie Wam do oka.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się

2.8
Rated 2.8 out of 5
2.8 out of 5 stars (based on 72 reviews)
Excellent40%
Very good4%
Average2%
Poor1%
Terrible53%