Forza Horizon 5 - zrzut ekranu

Jakub Stremler

Popkulturowy kombajn lubujący się w literaturze weird fiction, filmowych horrorach, dobrej muzyce i grach wszelkiego rodzaju. Po godzinach studiuje game design i pielęgnuje pasję do sportu.

0 komentarzy

Forza Horizon 5 to absolutny hit. Szef Xbox potwierdza imponujące wyniki

Microsoft pochwalił się wynikami Forza Horizon 5. To jeden z największych gamingowych sukcesów w całej historii tego wydawcy.

Szef Xbox, Phil Spencer, ujawnił, że jest to największa premiera w historii Xbox Game Studios. W tytuł zaangażowało się w dniu debiutu aż 4.5 miliona osób. To ogromna liczba, nawet biorąc pod uwagę równoczesną premierę w ramach subskrypcji Xbox Game Pass.

Od lat inwestujemy w Xbox, aby więcej osób mogło grać. Dzięki ponad 4.5 miliona graczy na PC, w chmurze i na konsolach, Forza Horizon 5 pokazuje, że ta obietnica się spełnia. Największy dzień premiery dla gry XGS (Xbox Game Studios – red. ), szczytowa liczba jednoczesnych graczy 3 razy wyższa niż w przypadku FH4. Dziękujemy graczom i gratulacje dla Playground Games.

– poinformował Phil Spencer na Twitterze

Recenzje Forza Horizon 5 są bardzo pozytywne. Również ja oceniłem grę wysoko, choć według mnie brak w niej coraz bardziej potrzebnej innowacji. Niemniej jest to moim zdaniem jedna z najlepszych produkcji wyścigowych, jakie ukazały się w ciągu ostatnich lat.

Na udanej premierze się jednak nie skończy. Tytuł będzie dalej rozwijany i otrzyma wiele aktualizacji oraz oczywiście dodatki. Na razie Playground Games zasłużyło na odrobinę czasu na świętowanie ogromnego sukcesu.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się

2.9
Rated 2.9 out of 5
2.9 out of 5 stars (based on 64 reviews)
Excellent42%
Very good5%
Average2%
Poor1%
Terrible50%